Viss nepieciešamais fasādes atjaunošanai
star_border

Viss nepieciešamais fasādes atjaunošanai

  • Vienkārši
  • Ātri
  • Kvalitatīvi

Arī fasādēm, par kurām jūs regulāri rūpējaties, laika gaitā tomēr vajadzēs veikt atjaunošanas darbus. Nav svarīgi, vai runa ir par siltinātu fasādi, vai apmestu fasādi, kā arī nav nozīmes ēkas veidam. Ir vairākas metodes, kā atjaunot fasādi. Atjaunošanas veids atkarīgs no tās piesārņojuma vai bojājumiem , vai fasādi nepieciešams tikai kosmētiski atjaunot, vai arī ir jāveic tās pilnīga atjaunošana. Fasādes renovācija ar Baumit materiāliem jūsu mājoklim nodrošinās jaunu „seju” daudzu gadu garumā.

Vienots risinājums dažādām problēmām

Znečistená fasáda
Netīra fasāde

Netīrumi uz fasādes rada atdalošu slāni starp pamatni un turpmākajiem pārklājumiem, kā rezultātā jaunā krāsojuma saķere būs ļoti slikta. Lai to nepieļautu, fasā

Netīra fasāde
Pieskujúci povrch fasáy
Birstoša pamatne

Birstošas vai krītainas zonas samazina jaunā krāsojuma stabilitāti un var radīt situāciju, ka jaunuzklātā krāsa nepieķeras fasādes virsmai.

Vēlos atjaunot fasādi
Silno nasiakavý povrch fasády
Ļoti spēcīgi ūdeni uzsūcoša fasāde

Spēcīgi vai nevienmērīgi absorbējoša pamatne var veicināt plankumu parādīšanos uz jaunuzklātās fasādes krāsas.

Absorbējošās fasādes renovācija
Odlupujúci sa náter
Nolupusi krāsa

Pirms jaunas krāsas uzklāšanas ir nepieciešams noņemt veco krāsu, kas lobās, tāpat arī nepieciešams novērst radušos virsmas nelīdzenumus, veicot virsmas izlīdzi

Lai atjaunotu fasādi
Riasy na fasáde

Aļģes uz fasādes

Fasādei jāspēj pretoties dažādu atmosfēras apstākļu iedarbībai, jāatgrūž netīrumi, kā arī jāiztur aļģu uzbrukumi. Nepietiek tikai nomazgāt šādu fasādi - pēc tam tā vēl ir arī īpaši jāapstrādā.

mikrotrhlinky na fasáde

Plaisas uz fasādes <0,5 mm

Jāpārbauda un jāizmēra visas plaisas. Ja tās ir nelielas, tad risinājums ir vienkāršs - pilnībā pietiks, ja uzklāsiet īpašu ar šķiedrām pastiprinātu grunti un jaunu fasādes krāsu.

Trhliny na fasáde

Plaisas uz fasādes >0,5 mm

Ja plaisas ir platākas par 0,5 mm, noteikti jārīkojas nekavējoties, jo mitruma iekļūšana var radīt lielus fasādes bojājumus.