Fasādes atjaunošana - lobīties sākusi krāsa
star_border

Fasādes atjaunošana - lobīties sākusi krāsa

Pirms uzklāt jaunu fasādes krāsu, ar spakteļlāpstiņu noņemiet veco krāsu, kas ir sākusi lobīties. Izlīdziniet jebkādus pamatnes negludumus, šim nolūkam izmantojot renovācijas apmetumu.

Četri soļi līdz jaunai fasādei

Noņemiet krāsas plēksnes, kuras lobās nost, un notīriet fasādi. Iegūtā nevienmērīgā virsma ir jāizlīdzina, un uz tās jāuzklāj jauns augstas kvalitātes fasādes apmetums.

1. solis

Odlupujúci sa náter na fasáde

Noņemiet krāsas plēksnes, kuras lobās nost, un notīriet fasādi.

2. solis

Penetrácia na fasádu

Labākai apmetuma saķerei, uzklājiet Baumit gruntēšanas līdzekli TiefenGrund / MultiPrimer.

3. solis

Prestierkovanie fasády_MultiWhite

Uzklājiet uz fasādes Baumit MC 55 renovācijas javu un iestrādājiet tajā sietu.

4. solis

Nová fasádna farba

Kad šī kārta ir nobriedusi, uzklājiet jauno krāsojumu, izvēloties fasādes krāsu Baumit StarColor, NanoporColor vai SiliconColor.

Soli pa solim norādījumi

1. Kas jums būs nepieciešams?

Obnova fasády - odlupujúci sa náter

Sagatavojiet Baumit renovācijas javu MC 55, stiklšķiedras sietu, Baumit gruntēšanas līdzekli TiefenGrund/MultiPrimer, nerūsējoša tērauda špakteļlāpstiņu un ķelli, cietu saru birsti un piemērotu trauku iemaisīšanai.

2. Fasādes tīrīšana

Odstránenie uvoľnených častí

Fasādes virsmai ir jābūt stingrai un saistīt spējīgai, uz tās nedrīkst būt aļģes un plaisas. Ar špakteļlāpstiņu notīriet krāsu, kas lobās. Notīriet ar birsti vai noskalojiet ar spiediena strūklu putekļaino un netīro fasādi. Ja fasādei ir vēl kādas citas nepilnības, tās jānovērš vispirms.
Sk. sadaļu „Apmetuma sagatavošana”

3. Gruntēšanas līdzeklis

Základn náter, hĺbkový základ

Atkarībā no virsmas uzsūktspējas, atšķaidiet TiefenGrund/MultiPrimer gruntēšanas līdzekli ar ūdeni attiecībā no 1:1 līdz 1:5 un labi izmaisiet. Uzklājiet grunti ar otu, rullīti vai ar izsmidzināšanas metodi. Ja uzklāsiet vairākas kārtas, uzklājiet katru nākamo tikai tad, kad iepriekšējā pilnībā nožuvusi. Žūšanas laikam pirms apmetuma uzklāšanas jābūt vismaz divpadsmit stundām.

4. Fasādes apmetums

Penetrácia na silno nasiakavý podklad

Uz sausas pamatnes uzklājiet Baumit MC 55, izmantojot nerūsējoša tērauda ķelli un iestrādājiet tajā stiklšķiedras sietu. Pēc tam, kad pirmā kārta ir kādu brīdi žuvusi, uzklājiet otru plānu kārtu, un kad arī tā ir apžuvusi, izrīvējiet virsmu ar plastikāta, filca vai polistirola rīvdēli. Javas kārtas biezumam jābūt 3–5 mm.

5. Jaunais fasādes krāsojums

Nová fasádna farba

Uz tīrās fasādes uzklājiet divas kārtas augstas kvalitātes fasādes krāsu. Pirmo kārtu uzklāj atšķaidītu ar ūdeni (10–15 %). Pēc vismaz divpadsmit stundu ilga pārtraukuma pēc nepieciešamības uzklājiet vienu līdz divas kārtas fasādes krāsas. Pirms klāt nākamo krāsas kārtu, iepriekšējai ir jāļauj nožūt vismaz četras stundas.

6. Fasādes krāsošana ar izsmidzināšanas metodi

Striekanie fasádnej farby

Baumit fasādes krāsu var uzklāt, izmantojot bezgaisa izsmidzināšanas metodi. Šī metode ļauj īsā laikā un vienmērīgi uzklāt fasādes krāsu pat uz lielām vienlaidus virsmām.