Kā atjaunot fasādi ar nelielām plaisām?
star_border

Kā atjaunot fasādi ar nelielām plaisām?

Pat nelielas mata biezuma plaisas ar platumu max. 0,5 mm ar laiku var neatgriezeniski sabojāt fasādi. Šajā gadījumā fasādes remonts ir vienkāršs.

Divi soļi līdz jaunai fasādei

Plaisas, kuru platums ir mazāks par 0,5 mm, pārklāj ar īpašu plaisas aizpildošu un ar šķiedrām pastiprinātu grunti, un pēc tam uzklāj jaunu fasādes krāsas kārtu.

1. solis

Oprava fasády s trhlinkami

Uzklājiet Baumit gruntēšanas līdzekli FillPrimer, lai pārklātu nelielas matveida plaisas apmetuma virskārtā.

2. solis

Nová fasádna farba

Uzklājiet jaunu fasādes krāsu: Baumit StarColor, NanoporColor vai SilikonColor.

Norādījumi soli pa solim

1. Novērtējiet fasādes stāvokli.

Fasáda s mikrotrhlinkami

Novērtējiet fasādē esošās plaisas platumu. Pamatnei jābūt stingrai un nestspējīgai, bez aļģēm. Notīriet ar birsti vai noskalojiet ar spiediena strūklu putekļaino un netīro fasādi. Ja fasādei ir vēl kādas citas nepilnības, tās jānovērš vispirms.
Sk. sadaļu „Pamatnes sagatavošana”

2. Kas jums būs nepieciešams?

Fasáda s mikrotrhlinkami

Sagatavojiet Baumit FillPrimer gruntēšanas līdzekli, jauno fasādes krāsu, cietu saru otu, fasādes rullīti vai aprīkojumu fasādes mehāniskai krāsošanai.

3. Gruntēšanas līdzeklis

Penetračný náter na mikrotrhlinky

Spainī rūpīgi izmaisiet gruntēšanas līdzekli. Vajadzības gadījumā, piemēram, ļoti karstā laikā var pievienot nedaudz (maksimāli 5 %) ūdens (bet ne vairāk kā 1 litru ūdens uz 25 kg spaini).

4. Plaisu pārklāšana

Prekrytie trhlín na fasáde

Vienmērīgi un bez pārtraukumiem ar rullīti vai birsti uzklājiet Baumit FillPrimer gruntēšanas līdzekli. Pārklājuma kārta nosegs plaisas līdz 0,5 mm platumā. Pirms uzklāt turpmākās kārtas, virsmai ir jāļauj vismaz 24 stundas nožūt.

5. Jaunā fasādes krāsojuma uzklāšana

Nová fasádna farba

Uz tīrās pamatnes uzklājiet divas kārtas augstas kvalitātes fasādes krāsas. Pirmā kārta jāuzklāj atšķaidīta ar ūdeni (10–15 %). Pēc vismaz divpadsmit stundu ilga pārtraukuma pēc nepieciešamības uzklājiet vienu līdz divas kārtas fasādes krāsas. Pirms uzklāt nākamo krāsas kārtu, iepriekšējai jāļauj nožūt vismaz četras stundas.

6. Fasādes krāsošana ar izsmidzināšanas metodi

Striekanie fasádnej farby

Baumit fasādes krāsu var uzklāt, izmantojot bezgaisa izsmidzināšanas metodi. Šī metode ļauj īsā laikā un vienmērīgi uzklāt fasādes krāsu pat uz lielām vienlaidus virsmām.

Video pamācība