Piesārņotas fasādes atjaunošana
star_border

Netīras fasādes atjaunošana

Ja uz fasādes nav redzamas plaisas vai citi bojājumi, tai ir nepieciešama tikai atsvaidzināšana, un šis darbs būs vienkārši un ātri paveicams.

Divi soļi līdz jaunai fasādei

Fasādē dziļi iespiedušies netīrumi pasliktina jaunā krāsojuma saķeri ar fasādi, tāpēc pirms tam fasādi nepieciešams notīrīt ar attīrošu līdzekli. 
Pēc tam būs pietiekami uzklāt divas augstas kvalitātes krāsas kārtas, lai nams atkal izskatītos kā jauns.

1. solis

Vyčistenie fasády

Notīriet virsmu ar Baumit ReClean.

2. solis

Nová fasádna farba

Uzklājiet jaunu fasādes krāsu: Baumit StarColor, PuraColor, NanoporColor vai SilikonColor .

Norādījumi soli pa solim

1. Novērtējiet fasādes stāvokli.

Znečistená fasáda

Pamatnei jābūt stingrai un nestspējīgai, bez aļģēm un plaisām. Notīriet ar birsti vai noskalojiet ar spiediena strūklu putekļaino un netīro fasādi. Ja fasādei ir vēl kādas citas nepilnības, tās ir jānovērš vispirms.
Sk. sadaļu „Pamatnes sagatavošana”

2. Kas jums būs nepieciešams?

Znečistená fasáda

Sagatavojiet Baumit ReClean, jauno fasādes krāsu, cietu saru birsti, fasādes rullīti vai aprīkojumu fasādes mehāniskai krāsošanai.

3. Tīrīšanas līdzeklis

Fasádny čistiaci prostriedok

Notīriet netīrumus un taukus ar Baumit ReClean tīrīšanas koncentrātu. Atkarībā no piesārņojuma pakāpes, izmantojiet to neatšķaidītā veidā, vai atšķaidītu ar ūdeni attiecībā 1:10.

4. Fasādes tīrīšana

Čistenie fasády

Uzklājiet Baumit ReClean, izmantojot izsmidzināšanas pistoli vai cietu saru birsti. Jūs arī varat pievienot to pie ūdens, ja izmantojat augstspiediena tīrītāju. Ļaujiet tam iedarboties 2–20 minūtes (atkarībā no piesārņojuma pakāpes). Nopietna piesārņojuma gadījumā tas jāuzklāj vairākos darba soļos.
Pēc tam noskalojiet fasādi ar remdenu ūdeni, vai arī izmantojiet augstspiediena ierīci. 

5. Jaunā fasādes krāsojuma uzklāšana

Nová fasádna farba

Uz tīrās pamatnes uzklājiet divas kārtas augstas kvalitātes fasādes krāsas. Pirmā kārta jāuzklāj atšķaidīta ar ūdeni (10–15 %). Pēc vismaz divpadsmit stundu ilga pārtraukuma pēc nepieciešamības uzklājiet vienu līdz divas kārtas fasādes krāsas. Pirms uzklāt nākamo krāsas kārtu, iepriekšējai jāļauj nožūt vismaz četras stundas.

6. Fasādes krāsošana ar izsmidzināšanas metodi

Striekanie fasádnej farby

Baumit fasādes krāsu var uzklāt, izmantojot bezgaisa izsmidzināšanas metodi. Šī metode ļauj īsā laikā un vienmērīgi uzklāt fasādes krāsu pat uz lielām vienlaidus virsmām.

Baumit produkti

Video pamācība