Find the perfect color for your facade
Get the app13 jury members judge the submitted projects. All winners will be presented at the online prize giving event in April, 2021.
Mauro Bravo (Santjāgo, Čīle, 1973) kopā ar Marinu del Marmolu vada MARMOLBRAVO arhitektūras biroju. Abi ir Estudio UNTERCIO (2006-2015) un Estudio MARMOLBRAVO (kopš 2015. gada) līdzdibinātāji. Bravo ir licencēts arhitekts un Madrides Oficiālās arhitektu koledžas (COAM) biedrs, kura darbs ir apbalvots ar astoņām PIRMĀS ŠĶIRAS BALVĀM publisko mājokļu kategorijā. Vienam no viņa studijas projektiem – Vallecas47 – piešķirtas arī balvas Asprima 2013 un Life Challenge 66 par 2014. gada labāko fasādi Eiropā.
Pirms arhitekta grāda iegūšanas Madrides Augstākajā arhitektūras skolā (Madride, 2005) Bravo ieguva arī bakalaura grādu tēlotājmākslā Komplutensas universitātes Tēlotājmākslas skolā (Madride, 1996). Pēc pētniecības projekta aizstāvēšanas Madrides Augstākās arhitektūras skolas Grafiskā noformējuma katedrā Bravo 2011. gadā saņēma diplomu padziļinātās studijās. Viņš ir strādājis par Eiropas dizaina institūta interjera dizaina profesoru Madridē. Bravo arī turpināja izglītību Delftas Tehnoloģiju universitāte (Nīderlande, 2000-2001) un Milānas Politehniskajā universitātē (Milāna, 1995-1996).
Ing.arch. Ričards Černijs (dzimis 1974. gadā) no 1992. gada līdz 1999. gadam studējis Brno Tehnoloģiju koledžas Arhitektūras skolā, bet no 1999. gada līdz 2000. gadam – strādājis LOHAN ASSOCIATES (Čikāga, ASV).
Konkursi, godalgas:
1997. gadā Prāgas pils fazānu parka konkurss, Prāga; 1997. gadā Skandināvu centrs, Prāga; 2002. gadā Opavas un Masariku skvēra zemākās daļas rekonstrukcija Opavā; 2004. gadā jauna pasažieru dzelzceļa stacija Brno; 2008. gadā PLAZA Liberrec tirdzniecības centrs.
Lielākie projekti:
2006. gadā CENTRUM CHODOV – tirdzniecības centrs, Prāga; 2007. gadā dzīvojamais komplekss PANORAMA Liberekā; 2008. gadā FORUM Liberec; 2012. gadā dzīvojamā māja LIBEREC; 2016. gadā Kralovkas kalna viesnīca Janovnadniso; 2018. gadā Masarykova dzīvojamā māja Liberekā.
Samuels Delmass, dzimis Aurilakā, Francijā 1977. gadā, studējis arhitektūru Monpeljē Nacionālajā arhitektūras skolā un Kvebekas Universitātē (Kanādā). Pēc absolvēšanas 2001. gadā viņš apmetās Parīzē, kur strādāja par projektu vadītāju vairākās atzītās Francijas arhitektūras aģentūrās. Divdesmit sešu gadu vecumā 2003. gadā viņš izveidoja savu aģentūru, kurā šobrīd strādā 23 cilvēki.
Viņa darbs regulāri izpelnās atzinību un tiek izrādīts gan Francijā, gan starptautiskā mērogā. 2012. gadā nominēts konkursa "Eiropas jaunie arhitekti" kategorijā "40 labākie vecumā zem 40 gadiem", vēlāk 2016. gadā saņēma lielāko apbalvojumu Francijā “l'Équerre d'Argent”. 2013. gadā trīs reizes saņēmis arī sabiedrības atzinības apbalvojumu par mūsdienu arhitektūru. Viņš iesaistījies arī daudzās citās aktivitātēs: pasniedz arhitektūru Monpeljē Nacionālajā arhitektūras skolā (2004./2010. g.), ievēlēts Francijas Arhitektu biedrības sastāvā (2007./2013. g.). un Francijas Arhitektu nama viceprezidents (2010./2013. g.).
Viņa darba mērķis visos projektos ir akcentēt izjūtas, sajūtas un dāsnumu, izmantojot telpu un materiālus.
Krakovas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes absolvents (1990), tehnisko zinātņu doktors (1998) un Polijas Arhitektu kameras un Inženieru palātas biedrs. Ilggadējs pētnieks Krakovas Tehnoloģiju universitātes Arhitektūras fakultātes Ēku projektēšanas institūtā (1990-2019). Studentu arhitektūras konkursa "Mana sapņu māja" organizators.
Profesionālo pieredzi ieguvis, stažējoties arhitektūras studijās Francijā un Vācijā, kā arī strādājot individuālos projektos Polijā un ārzemēs. Kopš 1994. gada viņš vada savu dizaina studiju. Viņa sasniegumi šajā jomā skatāmi vairākās sabiedriskās ēkās, rūpniecības objektos, kā arī daudzģimeņu un vienģimeņu dzīvojamās mājās. Pašlaik viņš ir tiesas eksperts arhitektūrā un celtniecībā un daudzu arhitektūras projektu konsultants.
Matiass Hāks studējis arhitektūru Minhenes Lietišķo zinātņu universitātē un Brēmenes Mākslas universitātē. Studiju starplaikā viņš saņēma stipendiju no Starptautiskās izglītības apmaiņas padomes, pateicoties savai pieredzei darbā Cesar Pelli & Associates Ņūheivenā, Konektikutas štatā, ASV.
Studiju laikā un vēlāk viņš strādājis dažādos birojos, piemēram, Prof. Werner Fauser, Otto Steidle & Partner, ar laiku kļūstot par projektu vadītāju Arata Isozaki birojā Berlīnē. Kopā ar Heiki Hāku Leierbahu viņš 1995. gadā nodibināja arhitektūras biroju Berlīnē un vēlāk arī netālu no Karlsrūes Vācijā. Ieguvis izglītību Minsterē un Berlīnē, viņš pasniedza Lietišķo zinātņu universitātē Darmštadtē.
Lenka Kavčiča ir arhitekte, mentore, pasniedzēja un kvalitatīvas arhitektūras atbalstītāja. Viņa specializējas inovatīvās pieejās telpiskiem risinājumiem un iestājas par augstāku mājokļu kultūru.
Viņa nodibināja aFRONT institūtu, kas organizē Open House Slovenia (OHS). Pēdējos desmit gadus OHS ir lielākais arhitektūras festivāls Slovēnijā ar nozīmīgāko tiešsaistes ceļvedi mūsdienu Slovēnijas arhitektūrā. OHS festivāls saņēmis valstī augstāko arhitektūras balvu – Plečņika medaļu.
To pašu balvu saņēma arī Lenka Kavčiča par projektu “Rotaļīgā arhitektūra”, kurā viņa iepazīstināja bērnus ar arhitektūru; tāpat viņa saņēmusi BIO 16 - Industriālās dizaina biennāles zelta medaļu.
Viņas misija ir panākt augstāku telpiskās kultūras un arhitektūras standartu līmeni, jo viņa ir pārliecināta, ka telpa ir jāvelta cilvēkiem un tikai ar sadarbības palīdzību mēs varam saglabāt un radīt labākas telpas mūsu nākotnei.
Verena Morkle studējusi arhitektūru Vīnes Tehniskajā universitātē un Barselonas Arhitektūras skolā. 2003. gadā viņa kopā ar Kristofu Morkli nodibināja SUPERBLOCK. Tajā pašā gadā viņi saņēma Šūtes-Lihockijas stipendiju studijām Kat. E (kopīpašums Grunderzeitā). 2011./2013. gadā Verena bija papildu lektore Vīnes Tehniskās universitātes Pilsētplānošanas institūtā. Kopš 2016. gada viņa ir pilntiesīga locekle Vīnes pašvaldības Arhitektūras konsultatīvajā padomē subsidēto mājokļu jautājumos. Kopš 2012. gada SUPERBLOCK ir viens no Pilsētas atjaunošanas biroja darbuzņēmējiem.
SUPERBLOCK galvenokārt strādā ar subsidētiem mājokļu projektiem un pilsētplānošanu, kā arī uzvarējis dažādos dizaina un pilsētplānošanas konkursos Austrijā un Vācijā.
Sebastians Nagī, dzimis 1980. gadā, nāk no Nitras. Viņš ieguvis arhitekta grādu Slovākijas Tehniskajā universitātē Bratislavā, taču viņa darbus ārkārtīgi ietekmējušas studijas Karaliskajā Tehnoloģiju institūtā Stokholmā, Zviedrijā un Berlāga institūtā Roterdamā.
Viņš ir vairāku ievērojamu dizaina darbu un projektu autors. Viņš bijis starptautiskā dizaina konkursa Betona dizaina konkurss - Izturība (Zviedrija) uzvarētājs. Viņš īstenojis tādus projektus kā daudzdzīvokļu māja TRIANGOLO (Nitra), māja OTIO (Dražovce) un villa ATRIO (Bratislava). Sebastians Nagī saņēmis prestižo Dušana Jurkoviča balvu par dzīvojamās mājas TRIANGOLO dizainu (2008); viņam piešķirta CE.ZA.AR sabiedrības balva par mājas OTIO dizainu (2011), un viņš divas reizes nominēts Mīsa van der Roe balvai par projektiem TRIANGOLO (2009) un OTIO (2013).
Beidzis Rīgas Tehnisko universitāti 1979. gadā. No 1992. gada – Rīgā bāzētā arhitektu biroja NAMS līdzdibinātājs un partneris. Būdams komandas vadītājs, visā Latvijā izstrādājis dažāda veida projektus, tostarp Latvijas Bankas telpu atjaunošanas projektu Rīgā (2002-2003), Jaunās apustuliskās baznīcas ēkas projektu Rīgā (2000-2004), Juglas mazumtirdzniecības centru Rīgā, Latvijā (2001-2002), Latgales studentu biedrības māju Rīgā (2001-2006), dzīvojamo māju rajonu Bišumuižā, Rīgā (2005-2019), ugunsdzēsēju depo Cēsīs, Latvijā (2011-2014), Brīvās Valdorfa skolas telpas un sporta zāli Ādažos, Latvijā (2008-2016) un daudzus citus.
Veiksmīgi piedalījies konkursos, arī kā radošās komandas pārstāvis, tostarp konkursā par dzīvojamā rajona projektēšanu Liepājā, Latvijā (1985), Latvijas valsts pārvaldes iestādes ēkas atjaunošanu Rīgā (1994), atpūtas kompleksu Lejastiezumi Latvijā (1999), Mežaparka dzīvojamo rajonu Rīgā, Latvijā (2006) un novērošanas torni Gaiziņa virsotnē (Latvijas augstākā virsotne) (2012). Viņš ir Latvijas Arhitektu savienības padomes loceklis.
Nevzats Sajīns dzimis 1954. gadā Hatajā. Viņš 1978. gadā beidzis Tēlotājmākslas fakultāti Arhitektūras nodaļā Eges universitātē, kur turpināja maģistra studijas par sociālajiem mājokļiem. Līdz 1984. gadam turpināja tālākas studijas mācekļa-pasniedzēja statusā, un pēc 1986. gada ceļoja, lai paplašinātu zināšanas un pasaules redzējumu. Kopš tā laika viņš turpina strādāt par arhitektu sadarbībā ar dažādiem birojiem.
Viņš nominēts un saņēmis arhitektūras balvas gan Turcijā, gan ārzemēs. 2004. gadā tika izdots darbs “Sapņi, domas, darbi”, savukārt 2015. gadā – “Grāmata par ēku”. Papildus darbam NSMH viņš turpina mācīt dažādās arhitektūras skolās Turcijā. Viņš ir Bilgi Universitātes arhitektūras dizaina maģistra programmas dibinātājs un studijas pasniedzējs. Viņš iesaistās arhitektūras izglītības veicināšanā ar vasaras skolām, konferencēm, žūrijām un semināriem arhitektūras studentiem. Viņa pienesums ietver arī rakstu darbus, intervijas, izstādes un publikācijas par arhitektūru.
Beidzis Arhitektūras, būvniecības un ģeodēzijas universitātes Arhitektūras fakultāti Sofijā, Bulgārijā 2003. gadā. Viņa diplomprojektu Bulgārijas Arhitektu savienība atzinusi par labāko darbu mājokļu arhitektūrā. Tajā pašā gadā Svetoslavs Staņislavovs sāka savu profesionālo karjeru kā partneris vadošajā arhitektūras studijā Varnā. 2012. gadā viņš nodibināja savu arhitektūras biroju – STARH.
Kopš tā laika pārliecība par augstas kvalitātes dizainu un estētiku viņam nesusi vietēja līmeņa un starptautisku atzinību. STARH ir arhitektūras MasterPrize (iepriekš APP), Architizer A + balvas, IDA dizaina balvas, dizaina balvu un BigSEE laureāts. 2018. gadā ArchDaily nominēja biroju gada ēkas kategorijā.
Pabeidzis Arhitektūras fakultāti Zagrebā, viņš sāka strādāt 19 gadu vecumā. Līdz šim arhitekts īstenojis vairāk nekā 300 luksusa projektus visā pasaulē un daudzkārt saņēmis starptautiskus apbalvojumus. 2020. gadā viņš būs Horvātijas paviljona galvenais arhitekts Dubaijas izstādē, kā arī nākamajos divus gados īstenos vairākus citus luksusa projektus, kas jau iepriekš rezervēti viņa grafikā.
Viņa projektiem ir raksturīga “AV gaisotne”, pateicoties gaismas un atspulga spēlei apkārtējās dabas ietekmē. Globālā līmenī aktīvi iesaistās alternatīvu dabiskās enerģijas avotu (saules, vēja un citu) aktivitātēs, kuras ievieš savos projektos. Viņa moto vienmēr ir šāds: “Mums jābūt vienotiem ar dabu un jāapzinās klimata izmaiņas uz mūsu planētas.”
Arhitektūras un pilsētplānošanas universitāte “ION MINCU”, Bukareste, arhitektūras maģistra grāds un pilsētplānošanas licence un diploms.
Profesionālā pieredze :
- 2016. gads: žūrijas loceklis - Arhitektūras biennāle - UAR – Dzīvojamie projekti;
- 2018. gads: UAR Arhitektūras biennāles kurators - Dzīvojamie projekti;
- 2019. gads: žūrijas loceklis Arhitektūras gada konkursā OAR Bukarestē;
- 2019. gads: Dubaijas izstādes 2020 žūrijas loceklis – Rumānijas delegācija;
- līdzautors vairāk nekā 50 projektiem, starp kuriem ir biroju, tirdzniecības, vienģimenes māju celtniecība;
- UAR delegācijas pārstāvis lielo PILSĒTVIDES CENTRU RESTAURĀCIJĀ Helsinkos, Somijā, Grieķijā un Nīderlandē.