Life Challenge 2020:

Eiropas Baumit Fasāde

Fasāde ir mājas seja un prezentē tajā dzīvojošo cilvēku stilu. “Baumit Life Challenge” mērķis ir parādīt, ka ar ģipsi ir iespējams izpildīt daudz radošu ideju apvienojot dažādu materiālu, faktūru, formu un krāsu apvienojumu.

Life Challenge – konkurss

2012. gadā Baumit iepazīstināja ar “Life” – Eiropas lielāko krāsu programmu fasādēm. Iztēle, meistarība un krāsas mums atnesa ideju, lai vairotu izpratni par arhitektūru un labu dizainu fasādēm: “Baumit Life Challenge” ir dzimis! 

2014 Vīnē (Austrija), 2016 Madridē (Spānija), and 2018 Bratislava (Slovākija) “Baumit Life Challenge 2020” notiks uzvarētāju valstī Valensijā, Spānijā, L' Hemisferic, 2020. gada 14. maijā. Paredzams, ka pasākums piesaistīs aptuveni 500 viesus no visām 25 Baumit valstīm, kuros būs labākie Baumit arhitekti, investori un partneri.

Kā tiek atlasīti uzvarētāji

Vairāk nekā 300 projektu no visām 25 Baumit valstīm pirms fināla vērtē augsta kalibra žūrija no 13 neatkarīgiem ekspertiem. 6 visaugstāk novērtētos façades katrā kategorijā kvalificēs kā kandidātus galīgajai cenu noteikšanas ceremonijai. Tieši pirms pasākuma žūrijas žūrija katrā kategorijā izvēlēsies fināla uzvarētājus, kā arī Life Challenge Award laureātu – labāko no labākajām fasādēm.

Papildus ekspertu vērtējumam ikviens lietotājs var balsot par savu iecienīto fasādi tiešsaistē, balso par savu iezienīto fasādi tiešsaistē, lai atrastu “Public Voting Winner”.

6 kategorijas

Šīs ir Baumit Life Challenge kategorijas

Piesaki savu objektu

Jums ir Baumit fasāde un vēlaties būt daļa no Baumit Life Challenge konkursa - sazinies ar Baumit Latvija pārstāvjiem.