Siltumizolācijas sistēma Baumit StarSystem
star_border

Siltumizolācijas sistēma Baumit StarSystem

Visaugstākās kvalitātes siltumizolācijas sistēma. Piemērota visām siltumizolācijas plāksnēm, polistirola un arī minerālvates. Līmēšanas un armēšanas java ar labu saķeri Baumit StarContact White vai StarContact - līmēšanai un armēšanai.

 • Sistēma ar visaugstākās kvalitātes garantiju
 • Piemērota visām siltumizolācijas plāksnēm
 • Ārkārtīgi izturīga pret laika apstākļu iedarbību

Ieguldījums nākotnei

Lieciet likmi uz uzticamiem risinājumiem. To noteikti vēlas ikviens būvnieks. Siltumizolācijas sistēma Baumit StarSystem ir ieguldījums bezrūpīgai nākotnei. Siltumizolācijas sistēma ir Baumit zīmola daudzu gadu pieredzes rezultāts. Patīkama iekštelpu klimata un drošības harmoniska mijiedarbība palīdz uzlabot dzīves kvalitāti dzīvojamās mājās, kā arī birojos un citos objektos. Siltumizolācijas sistēma Baumit StarSystem palielina ikvienas ēkas vērtību, neatkarīgi no tā, vai tā ir jaunbūve, vai ēkas renovācijas projekts: sertificētā un drošā Baumit sistēma apvieno klasiku un inovācijas.

Ļoti noturīga un elastīga

Ar augstās kvalitātes līmēšanas un armēšanas javu Baumit StarContact White vai StarContact jūs varēsiet pielīmēt jebkuru izolācijas materiālu — vai tās būtu fasādes siltumizolācijas plāksnes no klasiskā vai ekstrudētā polistirola (piemēram, XPS), vai minerāla siltumizolācijas plāksnes. Papildus labai saķerei ar pamatni, šī java ir ļoti viegli izstrādājama. Tas ir ļoti elastīga un ļoti noturīga pret atmosfēras iedarbību. Pateicoties ātrākai nobriešanai salīdzinājumā ar citiem armēšanas materiāliem, ievērojami samazinās tehnoloģiskais pārtraukums pēc armēšanas slāņa uzklāšanas, tādējādi ietaupot laiku. Papildus, izmantojot Baumit StarContact White armēšanas javu, pirms virsmas apstrādes pamatni nav nepieciešams apstrādāt ar īpašu absorbējošu grunti. StarContact White un StarContact armēšanas java pārsniedz vērtības, kas definētas attiecīgajos normatīvos un noteikumos.

Siltumizolācijas sistēmas ar polistirolu uzbūve

Zateplenie polystyrénom Baumit Star

Pamatne - jauna ķieģeļu vai oriģinālā bāze.

 1. Stiprināšanas veids - līmes dībeļi Baumit StarTrack, kuriem ir daudzas priekšrocības: nerada termiskos tiltus, plankumus dībeļu montāžas vietās, viena veida dībeļi atšķirīga biezuma izolācijas materiāliem. Ir iespējams izmantot arī parastos dībeļus.
 2. Līmēšana - balta (StarContact White) un pelēka (StarContact Grey) līmēšanas un armēšanas java, kas ir īpaši tvaika caurlaidīga un ar labu saķeri.
 3. Siltumizolācijas plāksnes - baltas (EPS-F) vai pelēkas vai pelēkas ar atstarojošu slāni (Baumit StarTherm) fasādes siltumizolācijas plāksnes EPS-F labākai izstrādei, izmantojot tās Baumit StarTherm Reflect siltumizolācijas plākšņu piestiprināšanai.
 4. Armējošais slānis - līmēšanas un armēšanas java Baumit StarContact White un iespiests stiklšķiedras siets Baumit StarTex. Ja izmanto absorbējošu pārklājumu, tādā gadījumā nav nepieciešams izmantot balto armēšanas javu StarContact White. Ja tiek izmantota pelēkā StarContact līmēšanas un armēšanas java, ir jāizmanto Baumit PremiumPrimer grunts.
 5. Fasādes java - Baumit NanoporTop, īpaši izturīga pret piesārņojumu un aļģēm, Baumit SilikonTop, SilikatTop, GranoporTop, PuraTop intensīviem toņiem, CreativTop - radošas fasādes virsmas veidošanai.

Siltumizolācijas sistēmas ar minerālvati uzbūve

Zateplenie s minerálnou vlnou Baumit Star

Pamata virsma — jauna būve vai oriģinālā pamatne.

 1. Līmēšana — līmēšanas un armēšanas java uz balta (StarContact White) vai pelēka (StarContact Grey) bāzes, īpaši tvaika caurlaidīga, ar labu saķeri.
 2. Siltumizolācijas plāksnes — minerālu siltumizolācijas plāksnes ar gareniska vai slīpa vērsuma šķiedrām (tā sauktajām lamelēm).
 3. Stiprināšanas veids — Baumit N vai S  dībeļi
 4. Armējošs slānis — līmēšanas un armēšanas java Baumit ProContact ar iestrādātu stiklšķiedras sietu Baumit StarTex. Ja tiek izmantots absorbējošs pārklājums, tad nav nepieciešams izmantot balto armēšanas javu StarContact White. Ja tiek izmantota pelēkā StarContact līmēšanas un armēšanas java, ir jāizmanto Baumit PremiumPrimer grunts.
 5. Fasādes java — Baumit NanoporTop, īpaši izturīga pret piesārņojumu un aļģēm, Baumit SilikonTop, SilikatTop, GranoporTop, PuraTop intensīviem toņiem, CreativTop - radošas fasādes virsmas veidošanai.

Noderīga informācija

Zateplenie sokla
Cokola daļas siltumizolācija

Iipazīstieties, kā pareizi jāsiltina cokola daļa. Izvēlieties pareizu līmjavu, kā arī pievērsiet uzmanību detaļām.

Cokola daļas siltumizolācija
Tmavé fasády na zateplenie
Tumšas fasādes

Speciālie pigmenti „cool pigments” ļauj izmantot ļoti tumšus toņus uz siltinātas fasādes.

Tumšas fasādes