Kāpēc jūsu namam nepieciešama siltumizolācija?
star_border

Kāpēc jūsu namam nepieciešama siltumizolācija?

Patīkams un veselīgs klimats ir tas, kas ēku padara par mājām, un četras sienas par vietu, kurā varat justies komfortabli un droši. Šeit siltumizolācijai ir svarīga nozīme. Izvēloties Baumit siltumizolāciju jūsu miteklis vienmēr būs pasargāts.

Nevainojama aizsardzība

Baumit siltumizolācija kalpo kā ideāla dzīvojamo telpu slodzi nesošu konstrukciju aizsardzība. Tā aizsargā mūri pret ūdens iedarbību, pelējuma veidošanos uz iekštelpu sienu virsmām, nodrošinot visas ēkas apšuvumu bez termiskajiem tiltiem, plaisām un bojājumiem.

Siltumizolācijas sniegtie ieguvumi - izdariet pareizo izvēli!

Príjemné teplo v zime
Ziemā uztur mājoklī siltumu

Izolācija aizsargā jūsu māju un saglabā siltumu, kad tas nepieciešams. Tajā pašā laikā masīvas sienas iekštelpās akumulē siltumu un pēc tam to izstaro.

Uzzināt vairāk
Príjemný chládok v lete
Vasarā saglabā vēsumu

Siltumizolācija kalpo arī kā jūsu mājas aizsargvairogs vasarā — aizsargā sienas no pārkaršanas un iekštelpās saglabājot gaisu patīkami vēsu.

Uzzināt vairāk
Trīs pamatnoteikumi veselīgai dzīves telpai

Lai izveidotu veselīgu dzīves telpu, ir jāizdara trīs svarīgi lēmumi.

Uzzināt vairāk

Finansiāli ietaupījumi

Úspora energií pri zateplení

Siltumizolācija darbojas divējādi. Ziemas aukstajos mēnešos tā samazina siltuma zudumus, ļaujot samazināt izmaksas par apkuri, savukārt vasaras karstajos mēnešos līdz minimumam samazina nepieciešamību izmantot gaisa kondicionētājus. Uzstādot siltumizolāciju savās mājās jūs ietaupīsiet vairāk nekā 50 % no enerģijas izmaksām. Racionāli izvēlētas nesošās sienas apvienojumā ar pareizu siltumizolācijas sistēmu investoriem garantē ievērojamu projekta īstenošanas izmaksu ietaupījumu, drošu iekštelpu apdari bez īpašām prasībām pret apmetuma sistēmu.

Praktiska un atbildīga konstrukcija

Jūs varat nodrošināt optimālu iekštelpu siltumizolāciju, ja izmantojat sistēmu „nesošā siena + siltumizolācija”, izvēloties mazāku vidējo siltumizolācijas biezumu konstrukcijas perimetram, kas siltinātai platībai ar kvadratūru apm. 200 m2 nodrošinās līdz 4 m2 lielu platības ietaupījumu. Lietotājs novērtēs iegūto plašāku dzīvojamo telpu, savukārt investori novērtēs investīciju objekta augstāku efektivitāti — it īpaši pilsētās, kurās ir dārga apbūves zeme.

Baumit siltumizolācijas sistēmas ne vien garantē enerģijas ietaupījumu, bet arī sniedz ieguldījumu apkārtējās vides aizsardzībā. Pateicoties samazinātam enerģijas patēriņam kā vasarā, tā ziemā, CO2 izmešu daudzums samazinās par vairāk nekā 50 %. Šādā veidā siltumizolācija nodrošina atbildīgu pieeju attiecībā uz mūsu mājokli, kā arī mūsu bērnu dzīves kvalitāti nākotnē.