Renovācijas apmetums iekšdarbiem
star_border

Renovācijas apmetums iekšdarbiem

  • Mitruma un sāls bojātam mūrim.
  •  Visiem vēsturisko ēku veidiem.
  • Desmitgadēm ilgai aizsardzībai.

Mitruma un sāls skartas sienas ar izsvīdumiem uz to virsmām ir ne tikai vizuāla problēma, bet arī rada citas daudz nopietnākas problēmas, proti, tas var radīt iekštelpu seguma, apmetuma un ķieģeļu bojājumu. Tikai veicot mitruma bojātas ēkas renovāciju, ir iespējams nodrošināt pastāvīgi sausu vidi, profesionāli izmantojot kompleksus renovācijas līdzekļus, kurus var īstenot šādos montāžas posmos:

  • Primārie atjaunošanas darbi – mitruma cēloņa novēršana, proti, mitruma pārneses ierobežošana, piemēram, mūra virszemes daļām (izlīdzināšana, ķīmiskā injicēšana u.c.).

  • Sekundārie atjaunošanas darbi — sāls skarta mūra apstrāde un apmetuma atjaunošana, izmantojot Baumit Sanova renovācijas apmetumu un piemērotu apdari.

Sanácie

Baumit Sanova renovācijas sistēmas

Renovācijas apmetumi izceļas ar lielu porainību, tvaika caurlaidību un zemu šķidrumu absorbētspēju, kā arī pretestību sāls iedarbībai. Apmetuma porainā struktūra ļauj efektīvi aizturēt sāli apmetuma, kas savukārt ļauj tā virsmai palikt sausai un bez sāls izdalījumiem. Renovācijas apmetuma sistēmas rada piemērotus apstākļus mūra dabīgai žūšanai.

Baumit Sanova renovācijas sistēmas

Mūriem ar augstu mitruma un sāls saturu.

Optimāla sistēma ar trasa un hidraulisko kaļķu pamatkārtu, izmantošanai visur, kur nepieciešamas apmetuma sistēmas, kas nesatur cementu. Pārbaudīta un uzraudzīta saskaņā ar WTA vadlīnijām. 
Priekšrocība: šis ir vienkārtas apmetums. Ja jums labāk patīk smalka, graudaina apdare (grauda izmērs 1 mm) nav nepieciešams uzklāt nobeiguma apmetumu.  Apmetumu lielākām ēkām var uzklāt ar mašīnu. Apmetuma biezums atkarīgs no tā lietojuma (iekštelpās, āra) un sāls un mitruma radītās ietekmes pakāpes.

Sanačné omietky

Baumit Sanova L renovācijas sistēma

Sanačné omietky Baumit Sanova L

Iekšdarbiem un ārdarbiem ar vidēju līdz zemu mitruma un sāls saturu. Ideāls risinājums investoriem ar ekoloģiskiem apsvērumiem: mitruma novadīšanai un siltumizolācijas uzlabošanai — viss vienā.

Baumit Sanova S renovācijas sistēmas

Sanačné omietky na sokel

Mūriem ar zemu mitruma un sāls saturu. Cementa apmetums ar augstu stiprību. Piemērots ilgstošai nepārklātu sienas daļu aizsardzībai iekštelpās, ārdarbos, pagrabiem, cokoliem un citur.

Iekšdarbu segumi

Lai nodrošinātu renovācijas apmetumu pareizu darbību un pilnvērtīgu tvaika caurlaidību, jāizvēlas atbilstošs pārklājums. Mēs piedāvājam izmantot tvaika caurlaidīgu Baumit KlimaColor silikāta krāsu iekšdarbiem, kurai nav izteiktas smakas un kura nesatur šķīdinātājus un konservantus. Palīdz uzlabot iekštelpu mikroklimatu. Pieejama maigos toņos saskaņā ar Baumit Life toņu paleti (toņi, kas beidzas ar cipariem 7–9).

Vnútorná farba Baumit KlimaColor