Klasiski kaļķa apmetumi vēsturisku ēku atjaunošanai
star_border

Klasiski kaļķa apmetumi vēsturisku ēku atjaunošanai

Tradičné vápenné omietky

Piedāvājot NHL saistvielas un NHL lietošanai gatavu javu, Baumit piedāvā jauktu produktu sēriju, kas paredzēta vēsturisku ēku atjaunošanai. NHL produktu īpašības, kas pielāgotas vēsturiskas nozīmes objektiem, ir lielisks risinājums, lai atjaunotu vecu apmetumu atbilstoši to prasībām. Pateicoties to dabīgajai porainībai un difūzijas īpašībām, šos produktus bieži izmanto arī jaunbūvēm, lai tādējādi radītu lielisku telpu mikroklimatu.

  • Speciāli produkti vēsturiskām ēkām.
  • Sistēmas produkti izstrādei ar rokām vai mehanizētai uzklāšanai.
  • Lietošanai gatavi produkti un saistvielas.
  • Augstāka drošība pateicoties vienmērīgai sacietēšanai.
  • „Elpojošas” sistēmas.

NHL – dabīgs hidrauliskais kaļķis

NHL (naturally hydraulic lime) ir dabīgs hidrauliskais kaļķis. Tas apvieno klasiska kaļķa apmetuma īpašības — sasaistot ar CO2 — ar ūdens absorbcijas radītu cietināšanu, bez pievienota cementa, un to ieteicams izmantot vēsturisku ēku aizsardzībai.

Historické omietky

Kā droši atjaunot vēsturiskās ēkas?

Vēsturiskas un uzskaitītas ēkas ir unikālas, un, ja runa ir par renovācijas produktiem, tām pienākas pats labākais. Ar Baumit NHL produktiem jūs vienmēr jutīsieties droši.

Pamatnes sagatavošana un pamatapmetums

Baumit NHL īpašā pirmsapmetuma java pamatnes sagatavošanai pirms NHL apmetumu uzklāšanas. Pamatapmetumi ir pieejami kā manuālai, tā mehāniskai uzklāšanai. NHL siltumizolācijas apmetumu var izmantot, lai uzlabotu mūra siltumizolācijas īpašības.

Nobeiguma apmetumi, javas, nobeiguma segumi un saistvielas

Nobeiguma apmetumu ar gludu virsmu uzklāj uz NHL rokas vai mašīnapmetuma. Lai uz siltumizolācijas apmetuma uzklātu javas kārtu, ko armē ar sietu, izmanto NHL javu, kurai ir pieejama divu veidu grauda izmērs: 0,6 mm (smalka, līdzena faktūra) un 1 mm (smalka, graudaina faktūra). Baumit NHL kaļķa apmetums ir pieejams arī pilnīgi gludām virsmām.

Mēs piedāvājam NHL apmetumiem fasādes virsmas apdarei izmantot Baumit NanoporColor fasādes krāsu.