Kā atjaunot fasādi ar lielākām plaisām
star_border

Kā atjaunot fasādi ar plaisām, kas lielākas par 0.5 mm

Ja plaisas ir lielākas par 0,5 mm, noteikti jārīkojas nekavējoties, jo mitruma iekļūšana var radīt lielus fasādes bojājumus.

3 soļi līdz jaunai fasādei

Fasāde ar plaisām, kuras ir lielākas par 0.5 mm būtu jāpārklāj ar jaunu apmetumu pilnībā.

1. solis

Oprava fasády s trhlinami

Atbrīvojiet virsmu no apmetuma, kas ir vaļīgs.

2. solis

Oprava fasády s trhlinami

Apstrādājiet fasādi ar Baumit MC 55W un iestrādājiet tajā stiklašķiedras sietu.

3. solis

Nová fasádna farba

Uzklājiet jaunu krāsas vai apmetuma kārtu.

Instrukcijas soli pa solim

1. Novērtējiet fasādes stāvokli

Fasáda s trhlinami

Novērtējiet fasādē esošās plaisas platumu. Pamatnei jābūt stingrai un nestspējīgai, bez aļģēm. Notīriet ar birsti vai noskalojiet ar spiediena strūklu putekļaino un netīro fasādi. Ja fasādei ir vēl kādas citas nepilnības, tās jānovērš vispirms.
Sk. sadaļu „Pamatnes sagatavošana”

2. Kas mums nepieciešams?

Oprava fasády s trhlinami

Sagatavojiet instrumentus un Baumit MC55 W renovācijas apmetumu pilnīgam fasādes remontam ar plaisām, kas platākas par 0,5 mm.

3. Renovācijas apmetums

Renovačná stierka Baumit MultiWhite

Baumit MC 55 W saturu ieber aptuveni 6,0 L tīra ūdens. Kārtīgi samaisa ar rokas elektrisko maisītāju līdz viendabīgai masai bez kunkuļiem. Pēc 5 minūšu pauzes atkal apmaisa. Izstrādes laiks: apm. 1,5 stundas.

4. Fasādes apmešana

Prestierkovanie fasády

Uzklājiet Baumit MC 55 W uz fasādes virsmas, izmantojot robotu ķelli. Uz svaiga apmetuma, iestrādājiet Baumit StarTex stikla šķiedras sietu tā, lai 10 cm platumā malas pārklātos. Pēc tam izlīdziniet virsmu tā, lai stiegrojums nebūtu redzams. Apmetuma slāņa biezums 3 - 5 mm.

5. Apmetuma izlīdzināšana

Renovačná stierka BAumit MultiWhite

Pirms fasādes nobeiguma apdares uzklāj apmetumu divās kārtās. Pēc pirmās kārtas nelielas apžūšanas, uzklāj otro - plānu kārtiņu un pēc pietiekamas žāvēšanas virsmu apstrādā ar polistirolu, filcu vai švammi.

6. Jaunās vismas apstrāde

Striekanie fasádnej farby

Ne ātrāk kā pēc 3 dienām uzklāj vienmērīgi izmaisītu fasādes krāsu uz apmetuma - piemēram, Baumit StarColor, NanoporColor. Baumit fasādes krāsu var uzklāt arī mehāniski izsmidzinot. Tas nodrošina vienmērīgāku uzklāšanu ātrāk pat uz liela izmēra virsmām. 

Baumit produkti

Video instrukcija