Kā atjaunot betona balkonu?
star_border

Kā atjaunot betona balkonu?

Biežākie betona konstrukciju bojājumi ir tādi, kurus rada betona sairšana, margu korozija, vai balkona grīdas armējošās kārtas atsegšanās. Baumit sistēma piedāvā produktus betona konstrukciju atjaunošanai, lai aizsargātu esošās balkonu konstrukcijas.

Baumit betona renovācijas sistēma nodrošina lielisku un vienkāršu risinājumu šādos gadījumos:

  • Esošo virsmu renovācija atjaunojot nolupušas un nelīdzenas pamatnes.
  • Virsmu izlīdzināšana.
  • Aizsardzība pret koroziju un armatūru nosedzošās kārtas palielināšana.
  • Sala izturība (liela mehāniskās slodzes un ķīmiskā izturība )
  • Inženiertehnisko būvju pastiprināšana vai atjaunošana

Norādījumi soli pa solim

Očistenie podkladu

1. Izmantojot attiecīgus instrumentus, noņemiet birstošās un vaļējās daļiņas no konstrukcijas, līdz betons ir nevainojami tīrs.

Odstránenie hrdze

2. Ar smilšpapīru, stiepļu birsti, vai rotējošu stiepļu birsti, rūpīgi attīriet armatūru no rūsas, līdz metāls iegūst spīdumu.

Očistenie balkónovej dosky

3. Notīriet virsmu ar augstspiediena ūdens strūklu, lai noņemtu putekļus un citus netīrumus un nodrošinātu labu saķeri ar citiem materiāliem.

Ochranný náter proti korózii

4. Uzreiz pēc armatūras un metāla detaļu notīrīšanas, uzklājiet divas kārtas pretkorozijas javas Baumit BetoProtect. Sešas stundas pēc pirmajās kārtas, uzklājiet otru kārtu.

Navlhčenie podkladu

5. Dienu pirms minerālās saķeres javas Baumit BetoHaft uzklāšanas, pamatni samitriniet ar ūdeni, lai nodrošinātu saķeri ar turpmāk uzklājamo materiālu. Raugiet, lai uz horizontālās virsmas neveidotos plēves kārtiņa.

Nanesenie kontaktného mostíka

6. Minerālo saķeres javu BetoHaft ar cietu saru otu uzklāj uz pirms tam samitrinātas pamatnes tā, lai tā vienmērīgi norsegtu visu virsmu un nodrošinātu nevainojamu saķeri ar turpmāko materiālu. Visas plaisas un nelīdzenumi rūpīgi jāpārklāj.

Sanačná malta

7. Uz saķeres javas BetoHaft pēc principa “svaigs svaigā”uzklājiet un piespiediet renovācijas javu Baumit BetoFill. Renovācijas javu vienā piegājienā var uzklāt maksimāli 40 mm biezumā. Uzmanību! Renovācijas apmetumu nedrīkst uzklāt uz nožuvušas saķeres javas. Ja tā noticis, saķeres java jānoņem un procedūra jāatkārto.

Betónová stierka

8. Uzstādiet piemērotu profilu ar lāseni uz balkona malas. Pēc tam uz pirms tam samitrinātas pamatnes pēc principa “svaigs svaigā”vienmērīgi uzklājiet izlīdzinošo špakteli Baumit BetoFinish maksimāli 5 mm biezumā, lai izlīdzinātu virsmu.

Zrekonštruovaný betónový balkón

9. Pasargājiet atjaunotās balkona konstrukcijas no pārāk ātras izžūšanas (piemēram, izmantojot polietilēna foliju). Pēc nožūšanas, veiciet nobeiguma virsmas apstrādi.