Pašizlīdzinošie grīdas izlīdzinātāji
star_border

Pašizlīdzinošie grīdas izlīdzinātāji

  • Ģipša un cementa grīdas izlīdzinātāji
  • Nevainojami līdzenām virsmām
  • Piemēroti arī pamatnēm ar zemgrīdas apsildes sistēmām

Pašizlīdzinošos grīdas izlīdzinātājus ir viegli izmantot, un pēc sacietēšanas tie veido ideālu pamatni flīžu vai citu grīdas segumu ieklāšanai. Tos izmanto ne vien vecu grīdu izlīdzināšanas vai atšķirīga augstuma virsmu novienādošanai, bet arī jaunbūvēs, kur grīdas segumam, piemēram, lielformāta flīzēm vai linolejam ir nepieciešama ļoti līdzena virsma.

Samonivelizačné stierky

Baumit Nivello Quattro ģipša grīdas izlīdzinātājs

Sadrová samonivelizačná stierka

Pašizlīdzinošais CA-C20-F6 klases grīdas izlīdzinātājs uz anhidrīta bāzes, kas paredzēts ģipša un cementa pamatņu izlīdzināšanai. Tā kārtas biezums ir 1–20 mm, un tas ir piemērots pirms jebkura grīdas seguma, kā arī uz apsildāmajām grīdām. To var izmantot visām dzīvojamām telpām, tostarp virtuvēm un vannasistabām; tas ir viegli lietojams, nerodas rukuma plaisas.

Pašizlīdzinoši grīdas izlīdzinātāji uz cementa bāzes

Baumit Nivello 10 ir pašizlīdzinošs maisījums uz cementa bāzes, CT-C30-F7 klase, paredzēts cementa grīdu izlīdzināšanai. To var izmantot visām dzīvojamām telpām, tostarp virtuvēm un vannasistabām. Tā kārtas biezums ir 1–12 mm

Baumit Nivello 30 ir CT-C25-F5 klases cementa maisījums cementa grīdu izlīdzināšanai, kas ir piemērots uzklāšanai uz pamatnēm ar apsildāmajām grīdām. To var izmantot visām dzīvojamām telpām, tostarp virtuvēm un vannasistabām. Tā kārtas biezums ir 2–30 mm.

samonivelizačná cementová stierka

Pamatnes sagatavošana

Atdaliet grīdas izlīdzinātāju no sienām un citām vertikālajām konstrukcijām, izmantojot Baumit PE malu lenti vismaz 5 mm biezumā. Pamatni nepieciešams sagatavot gruntējot. Uz uzsūcošām pamatnēm jālieto Baumit Grund, bet uz neuzsūcošām pamatnēm vai pamatnēm ar piķa kārtu izmantojiet Baumit SuperPrimer.