Kādu risinājumu grīdai izvēlēties?
star_border

Kādu risinājumu grīdai izvēlēties? Pašizlīdzinošās, lejamās grīdas vai grīdas izlīdzinātāju?

Pašizlīdzinošie grīdas izlīdzinātāji

Vienkāršs un efektīvs risinājums nelīdzenu grīdu izlīdzināšanai plānā kārtā pirms grīdas seguma ieklāšanas. Paredzēts izmantošanai visās dzīvojamās telpās, tostarp virtuvēs un vannasistabās. Tie ir vienkārši ieklājami, piemēroti arī pamatnēm ar apsildāmāmajām grīdām. Uzsūcošām pamatnēm izmantojiet grunti, kas uzlabos saņeri ar grīdas izlīdzinātāju. Baumit piedāvā Nivello 10 un 30 grīdas izlīdzinātājus un Nivello Quattro ģipša grīdas izlīdzinātāju.

Anhidrīta grīdas

Anhydrtový liaty poter

Baumit Alpha grīdas var ieklāt ar saķeri, nodalītas vai peldošas. Pateicoties to lieliskajai siltuma vadītspējai, tās ir lieliski piemērotas apsildāmajām grīdām. Pašizlīdzināšanās ļauj panākt ideāli līdzenu virsmu, padara tās izstrādi vienkāršāku, kā arī ietaupa laiku. Tās ir piemērotas ātrai lielu grīdu laukumu ieklāšanai. 
Cietēšanas laikā šī materiāla tilpuma izmaiņas ir ļoti nelielas. To var izmantot visām dzīvojamām telpām, tostarp standarta virtuvēm un vannasistabām (kārtas biezumam sākot no 25 mm).

Cementa grīdas

Cementový poter

Standarta cementa grīdas ir piemērotas dažādām telpām, tostarp garāžām un neapkurinām darbnīcu zonām. Tās ir ļoti pateicīgas uzklāšanai uz pamatnēm, kurām ir nepieciešams nodrošināt siltuma akumulēšanu. Cementa grīdas ir piemērotas arī apsildāmo grīdu risinājumiem. Parasto grīdu ieklāšana prasa attiecīgas prasmes. Ne vienmēr lielās grīdu platībās ir iespējams nodrošināt nepieciešamo līdzenumu, tāpēc dažkārt ir nepieciešams uzklāt vēl vienu pašizlīdzinošu izlīdzinātāja kārtu. Šo grīdu biezums ir sākot no 35 mm.