Anhidrīta grīdas
star_border

Anhidrīta grīdas

  • Pašizlīdzinošas
  • Nevainojami līdzenām virsmām
  • Piemērotas apsildāmajām grīdām

Stingrs pamats zem kājām!

Potery

Grīdām jābūt tādām, lai tās būtu ērtas ikdienā, līdzenas un uz tām nebūtu iespējams paklupt nelīdzenumu dēļ. Ja izvēlēsieties anhidrīta grīdu, jūms ne brīdi nenāksies to nožēlot! Mūsu lejamās grīdas ir gadiem ilgi pārbaudītas praksē, un tās ir pirmā profesionāļu izvēle. Grīdām izmantotais drošais un videi draudzīgais materiāls kalpo par pamatu veselīgam iekštelpu klimatam. Ģipša grīdas ir stabilas un tām nav rukuma.

Troksni slāpējošas īpašības

Ar pašizlīdzinošām grīdām jūs varēsiet ietaupīt uz grīdas biezuma rēķina. Šīs grīdas ieklāj biezumā no 35 mm, kas ir par 25 % mazāks nekā cementa grīdām. Iegūto ietaupījumu var izmantot siltumizolācijai un skaņas izolācijai, tādējādi uzlabojot siltumu un komfortu dzīvojamajai telpai.

Apsildāmās grīdas

Pateicoties to lieliskajām siltumvadītspējas īpašībām, lejamās anhidrīta grīdas ideāli piemērotas apsildāmajām grīdām. Ģipša grīdas nodrošina augstu komforta līmeni un izmaksu ietaupījumu. Tās ideāli aptver zemgrīdas apsildes caurules, kā rezultātā siltums izplatās pa grīdas virsmu ātrāk un vienmērīgāk.

Poter na podlahové vykurovanie

Ātri un vienkārši ieklājamas

Samonivelizačný poter

Baumit lejamās grīdas ir ļoti ātri ieklājamas, to izmaksas ir saprātīgas. Tām ir plašas lietojuma iespējas gan jaunbūvēs, gan dažādiem renovācijas projektiem. Grīdas var ieklāt uz praktiski jebkuras pamatnes. Pateicoties anhidrīta grīdu pašizlīdzināšanās īpašībai un šķidrajai konsistencei, ir vienkārši nodrošināt nepieciešamo virsmas līdzenumu, tās nav papildus jālīdzina, uzklājot tām pašizlīdzinošu grīdas izlīdzinātāja kārtu. Baumit Alpha ģipša grīdas fasētas maisos. Lietās grīdas ir stabilas, bez spriegumiem, tām nav nepieciešams papildu armējums. 

Anhidrīta grīdas būs lieliska izvēle ikvienam būvniekam un investoram!


Baumit Alpha 2000

CA-C20-F5 klases pašizlīdzinošas lejamās ģipša grīdas ir paredzētas iekšdarbiem un lieliski piemērotas apsildāmajām grīdām. Anhidrīta drīdas segumu var ieklāt ar saķeri (25–60 mm), nodalītu (30–60 mm), kā peldošu (35–60mm), vai kā segumu apsildāmajai grīdai (vismaz 35 mm + apsildes cauruļu diametrs).

Baumit Alpha 3000

CA-C25-F6 klases pašizlīdzinošas lejamās ģipša grīdas ar palielinātu izturību ir paredzētas iekšdarbiem un lieliski piemērotas apsildāmajām grīdām. Tās var izmantot arī mazāka biezuma grīdu ieklāšanai. Anhidrīta segumu var ieklāt ar saķeri (15–60 mm), nodalītu (30–60 mm), kā peldošu (35–60mm), vai kā segumu apsildāmajai grīdai (vismaz 35 mm + apsildes cauruļu diametrs).