Iekštelpu komforta pamatā
star_border

Jonu ūdenskritums veselīgam gaisam

Pilnīgi jaunā pārklājuma sistēma, kas aktīvi regulē mitrumu un palielina koncentrēšanos – īpaši izstrādāta jūsu guļamistabai un mājas birojam vai jebkurai telpai, kurai nepieciešama uzlabota gaisa kvalitāte.


Gandrīz katrs trešais cilvēks cieš no alerģijas. Alerģiskas slimības, piemēram, deguna kairinājums, šķaudīšana, nieze, elpas trūkums vai klepus, var izraisīt ziedputekšņi. Baumit Ionit palīdz radīt veselīgu dzīves telpu. Aptuveni 90% mūža pavadām iekštelpās. Katru dienu elpojam neticami lielu daudzumu - 11 500 litru gaisa. Gaisa kvalitāte, īpaši slēgtās telpās, būtiski ietekmē mūsu veselību un labklājību. Telpas gaisa kvalitāte ir atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, temperatūras, mitruma, izgarojumiem, putekļiem un ziedputekšņiem, kā arī jonu skaita.

Kā notiek iekštelpu gaisa jonizēšana?

Dabīgie minerāli IonitColor sienas krāsā istabas mitrumu pārvērš dabiskos gaisa jonos. Ļoti palielinātais aktivizēto gaisa jonu skaits ievērojami samazina smalko putekļu un ziedputekšņu piesārņojumu mājas iekšienē, padarot gaisu telpā tīrāku, atsvaidzinošāku un daudz veselīgāku. Šī IonitColor pozitīvā ietekme ir zinātniski apstiprināta un pierādīta.

Gaisa joni ir dabiska mūsu gaisa sastāvdaļa

Gaisā vienmēr ir noteikta jonu koncentrācija. Dabā (piemēram, ūdenskritumu tuvumā) gaisa jonu koncentrācija ir ļoti augsta – gaiss tiek uztverts kā īpaši svaigs un tīrs. Pilsētu reģionos gaisa piesārņojuma dēļ gaisa jonu koncentrācija ir daudz mazāka. Gaisa jonu koncentrācija ir labs gaisa kvalitātes rādītājs.

Jo lielāks gaisa jonu skaits, jo “tīrāks un svaigāks” gaiss.

Slavenais Fraunhofera institūts divās pētījumu telpās pārbaudīja Baumit Ionit ietekmi. Rezultāti parādīja, ka līdzīgos apstākļos Ionit sistēma gandrīz divkāršoja gaisa jonu skaitu un tādējādi uzlaboja gaisa kvalitāti.

Baumit Ionit funkcija: labi līdzsvarots mitrums un vairāk gaisa jonu. Baumit Ionit sistēma sastāv no diviem komponentiem: mitruma regulēšanas špakteles Baumit IonitFino vai Baumit IonitFinish un sienas un griestu krāsu Baumit IonitColor, kas rada gaisa jonus. Tādas pamatnes, kā apmetuma dēļi, apmetums vai betons  pārklāj ar vienu no divām špakteļmasām un nobeigumā uzklāj Baumit IonitColor. Dabiskie komponenti Baumit IonitFino un Baumit IonitFinish palīdz saglabāt mitrumu patīkamā līmenī un palielināt ūdens molekulu skaitu gaisā. Minerālkrāsa IonitColor aktivizē šīs ūdens molekulas un ģenerē veselīgus gaisa jonus.

Sistēma gaisa tīrībai:

Baumit IonitColor

Minerāla iekšdarbu krāsa

Baumit IonitFinish

Lietošanai gatava špaktele

Baumit IonitFino

Minerāla virsmas un šuvju špaktele