Modernās tehnoloģijas tradicionālos materiālos
star_border

Modernās tehnoloģijas tradicionālos materiālos

Blīvi noslēgtām konstrukcijām ir gan priekšrocības, gan savi trūkumi. Lai novērstu dārgos enerģijas zudumus, pēdējo desmit gadu laikā ārsienu un logu siltumizolācijas un gaisa apmaiņas ierobežošanas jomā ir panākts ievērojams progress. Taču aizvien vairāk noslēgtās konstrukcijas aiztur ne vien siltumu, bet arī kaitīgus piesārņojumus telpas iekšpusē. 

  • Regulē telpu mikroklimatu
  • Dabīgs
  • Nesatur kaitīgas vielas un ierobežo pelējuma veidošanos

Telpu gaisa apmaiņa ar āra gaisu (gaisa apmaiņas ātrums) mūsdienās ir desmit reizes lēnāks nekā vecās ēkās. Mūsdienīgas blīvi noslēgtas konstrukcijas izvirza būvmateriāliem daudz lielākas prasības nekā jebkad agrāk. Atbilstoša mājas ventilācija nodrošinās zemu kaitīgo vielu koncentrāciju. Taču drošāk ir vispār neļaut kaitīgajām vielām nokļūt ēkā.

Dabas iedvesmoti Klima produkti

Baumit Klima produkti satur kaļķi, kas ir atrodams arī olu čaumalās. Čaumalas nodrošina aizsardzību olā esošajam cālim, kalpojot kā klimata kamera un tās pat var tikt izmantotas pārtikā. Pārāk liels gaisa mitrums palielina pelējuma veidošanās risku.

Kaļķa preventīva iedarbība

Pelējums un sēnītes ir daži no lielākajiem veselības apdraudējuma avotiem. Tā kā kaļķis ir sārmains, tas dabīgā veidā samazina rašanos. Būvējot vai renovējot, jums ir iespēja izvēlēties, cik veselīgā vidē vēlaties dzīvot turpmāk. Radiet patvērumu, kas jums sniegs spēku un enerģiju. Baumit jau gadiem strādā, lai radītu veselīgus dzīves apstākļus un videi draudzīgus sistēmu risinājumus, piemēram, piedāvājot Baumit Klima produktu sēriju. Nodrošiniet, ka nākotnē elposiet veselīgāku gaisu.