Modernās tehnoloģijas tradicionālos materiālos
star_border

Modernās tehnoloģijas tradicionālos materiālos

Blīvi noslēgtām konstrukcijām ir gan priekšrocības, gan savi trūkumi. Lai novērstu dārgos enerģijas zudumus, pēdējo desmit gadu laikā ārsienu un logu siltumizolācijas, un gaisa apmaiņas ierobežošanas jomā ir panākts ievērojams progress. Taču, aizvien vairāk noslēgtās konstrukcijas aiztur ne vien siltumu, bet neļauj cirkulēt gaisam, kas veicina kaitīgu gaisa piesārņojumu telpas iekšpusē. 

Klima sistēmas pamatā esošais kaļķis:

  • Regulē telpu mikroklimatu
  • Dabīgs
  • Nesatur kaitīgas vielas un ierobežo pelējuma veidošanos

Kaļķa preventīvā iedarbība

Telpu gaisa apmaiņa ar āra gaisu (gaisa apmaiņas ātrums) mūsdienās celtās ēkās ir desmit reizes lēnāks, nekā vecās ēkās. Mūsdienīgas, blīvi noslēgtas konstrukcijas izvirza būvmateriāliem daudz lielākas prasības nekā jebkad agrāk. Atbilstoša mājas ventilācija nodrošinās zemu kaitīgo vielu koncentrāciju, taču drošāk ir vispār neļaut kaitīgajām vielām nokļūt ēkā.

Pelējums un sēnītes ir daži no lielākajiem veselības apdraudējuma avotiem. Tā kā kaļķis ir sārmains, tas dabīgā veidā samazina pelējuma rašanos. Būvējot vai renovējot, jums ir iespēja izvēlēties, cik veselīgā vidē vēlaties dzīvot turpmāk. Radiet vidi, kas jums sniegs spēku un enerģiju. Baumit jau gadiem strādā, lai radītu veselīgus dzīves apstākļus un videi draudzīgus sistēmu risinājumus, piemēram, piedāvājot Baumit Klima produktu sēriju.
Nodrošiniet, ka nākotnē elposiet veselīgāku gaisu.

Dabas iedvesmoti Klima produkti

Baumit Klima produkti satur kaļķi, kas ir atrodams arī olu čaumalās. Kā piemērs - čaumalas nodrošina aizsardzību olā esošajam cālim, kalpojot kā klimata kamera. Mēs arī zinām, ka čaumalas ir tik dabīgas , ka tās var tikt izmantotas arī pārtikā. 

Tavas mājas - tā nav tikai ēka - tā ir vieta, kur pavadi visvairāk laika! Remontējot un būvējot - vienmēr padomā vairākus soļus uz priekšu, lai dzīve mājās būtu gan patīkama, gan veselīga!
Klima materiāli - tā ir tava iespēja dzīvot labākās mājās un nodrošināt veselīgu iekštelpu mikroklimatu!