Kaļķis — tradicionāls, veselībai un videi draudzīgs materiāls
star_border

Kaļķis — tradicionāls, veselībai un videi draudzīgs materiāls

Kaļķa-cementa apmetums vienmēr ir pareizā izvēle! Tā būs pareizā izvēle jebkurai pamatnei un telpai. Kaļķa cementa apmetums ir piemērots jebkurai telpai. Svarīgākais ir pareiza pamatnes sagatavošana.

  • Izstrādei ar rokām vai mehānizēti
  • Mitrumu atgrūdošs.
  • Universāls, laika gaitā praksē pārbaudīts risinājums.

Piemērots jebkurai telpai

Vnútorné vápennocementové omietky

Kaļķa-cementa apmetumi ir pazīstami ar to augsto izturību un to, ka ir piemēroti jebkurai telpai. Tos var izmantot visās dzīvojamās telpās, sākot no virtuvēm līdz vannasistabām, terasēm, telpām ar paaugstinātu mitrumu. Tie ir piemēroti arī uzklāšanai zem keramikas flīzēm.

Kaļķa-cementa mašīnapmetumi

Kaļķa-cementa apmetumi iekšdarbiem ir pirmā izvēle, jo tie ir ātri un ērti uzklājami ar mašīnu. Vēl viena to priekšrocība ir izturība pret mitrumu. Apmetuma virsma ir smalkas frakcijas, un to ir viegli krāsot, izmantojot iekšdarbu krāsu. Raupji uzklātu apmetumu var flīzēt. 
Jaunam mūrim un virsmām kuras klās apmetums ar  kārtas biezums ir līdz 25 mm (vai maksimāli 30 mm), ir piemērots kaļķa-cementa Baumit MPI 25 vai MPI 25 L apmetums. Baumit MPI 25 L ir viegls kaļķa-cementa apmetums, kas ir lieliski piemērots sienu materiāliem un kuriem ir teicamas siltumizolācijas īpašības. Lielākiem biezumiem lieliski piemērots būs Baumit MPA 35. Vecu ēku rekonstrukcijai -Baumit KalkPutz apmetums, kas arī piemērots izstrādei ar mašīnu.

Ar roku izstrādājami kaļķu-cementa apmetumi

Ar roku izstrādājami apmetumi ir ļoti iecienīti izteiktas precizitātes cienītājiem. Tas ir ideāli piemērots atjaunošanas projektiem un projektiem nelielās telpās, kas palīdz radīt mājīguma sajūtu jebkurā mājoklī .  Manu 2 ir Augstas kvalitātes apmetums ar patīkamu, klasisku virsmas faktūru. Baumit KalkPutz apmetums galvenokārt paredzēts vecu ēku atjaunošanas darbiem.