Vannasistabas flīzēšana soli pa solim
star_border

Vannasistabas flīzēšana
soli pa solim

Ja sienas un grīdas pastāvīgi pakļautas paaugstināta mitruma iedarbībai, materiālam jāizvirza paaugstinātas prasības. Šādā gadījumā Baumit sistēmas produktu klāstā jūs atradīsiet īstos produktus flīzēšanai.

Baumacol risinājumi vannasistabām

Obkladanie kúpeľne

1. Pamatnes sagatavošana: gruntēšanas līdzeklis Baumit Grund.
2. Izlīdzinošā kārta vai slīpuma izveide: piemēram, Baumit Preciso.
3. Hidroizolācija: šķidrā hidroizolācijas folija Baumacol Proof vai hidroizolācijas java Baumacol Protect.
4. Blīvējošās lentes: Baumacol hidroizolācijas lente un piederumi.
5. Flīžu līme: atkarībā no flīzēšanas veida, piemēram, Baumacol FlexTop, Baumacol FlexUni, Baumacol ProPus vai Baumacol Basic.
6. Šuvju aizpildītājs: Baumacol PremiumFuge.
7. Silikons: Baumacol Silikon.

Flīzēšana soli pa solim

Penetrácia podkladu

1. Pirms līmes uzklāšanas nepieciešams rūpīgi attīrīt pamatni. Tai ir jābūt tīrai, sausai, stingrai, un tā nedrīkst būt sasalusi.

2. Vajadzības gadījumā grīdas izlīdzināšanai izmantojiet Baumit Nivello grīdas izlīdzinātāju vai Baumit Preciso, kas paredzēts arī slīpumu izveidošanai.

Penetrácia podkladu

3. Apstrādājiet pamatni ar gruntēšanas līdzekli Baumit Grund vai Baumit SuperGrund, lai nodrošinātu labāku saķeri un vienmērīgu pamatnes uzsūktspēju.

Izolačný náter pod obklad

4. Zonas, kas tieši pakļautas ūdens šļakstu iedarbībai, piemēram, dušas telpas, vannasistabas u.c., jāapstrādā ar šķidro hidroizolācijas foliju Baumit Baumacol Proof vai hidroizolācijas javu Baumacol Protect.

Izolačné rohové pásky

5. Pirms hidroizolācijas uzklāšanas, stūros ievietojiet hidroizolācijas lenti Baumit Baumacol Strap.

nanesenie lepidla pod obklad

6. Flīžu līmi uzklājiet ar roboto ķelli, to turot 45–60° leņķī. Līmi ieteicams uzklāt gan uz pamatnes, gan uz flīzes aizmugurējās puses, lai nodrošinātu labāku saķeri.

Položenie dlažby v kúpeľni

7. Viegli uzspiediet flīzi uz uzklātās līmes. Flīžu līmes korekcijas laiks ir 5 minūtes. Ar mitru sūkli noņemiet lieko līmi.

Škárovanie obkladu

8. Kad flīžu līme ir nožuvusi, ar gumijas lāpstiņu diagonāli iepildiet šuvju aizpildītāju šuvēs. Pēc 5–15 minūtēm notīriet flīžu virsmu ar tīru ūdeni un mīkstu sūkli.

Silikón na dlažbu

9. Izmantojot silikona pistoli, iepildiet silikonu flīžu savienojuma vietās stūros. To var izmantot arī, lai aizpildītu montāžas un izplešanās šuves.