Kādu fasādes apmetumu izvēlēties?
star_border

Ko izvēlēties - fasādes apmetumu vai fasādes krāsu?

Fasādes apmetums un fasādes krāsa ir jēdzieni, kurus samērā bieži jauc.

Fasādes dekoratīvie apmetumi ir plānkārtas pārklājumi, ko uzklāj grauda biezumā un kas ir ietonēti vēlamajā toni atbilstīgi toņu paletei. Tos uzklāj uz pamatnes ar tērauda ķelli grauda biezumā uz armējošās kārtas siltinātai fasādei vai uz nobrieduša kaļķa-cementa apmetuma. Fasādes krāsas un pārklājumi tiek izgatavoti konkrētā tonī, saskaņā ar toņu paleti. Tās uzklāj ar rullīti vai ar izsmidzināšanas metodi. Visbiežāk tās izmanto fasāžu atjaunošanai — kā jaunu pārklājumu, uzklājot uz izlīdzināta apmetuma vai atjaunota apmetuma.

Fasádna omietka
Fasádna farba

Premium fasādes

Izvēlieties savām prasībām atbilstošu fasādi. baumit piedāvā arī augstākās kvalitātes fasāžu apmetumus un krāsas. Sākot ar pašattīrīšanās spēju un aizsardzību pret aļģēm un atmosfēras ietekmi, beidzot ar jaunās paaudzes jeb silikona apmetumu ar funkcionālajām pildvielām savienojumā ar intensīvām krāsām, izmantojot vēsos pigmentus.

Pašattīrošu produktu sērija Baumit Nanopor

Fasādes apmetums un krāsa — ļoti izturīgi pret piesārņojumu un aizkavē fasādes apaugšanu ar aļģēm. Praksē pārbaudīta kvalitāte kopš 2007. gada. Pateicoties to mikroskopiski gludai virsmai un dabīgajām netīrumus un mikroorganismus atgrūdošajām īpašībām, fasāde ilgstoši paliek tīra.

Ļoti praktiski Baumit Star

Prémiová silikónová fasáda

Jaunas paaudzes silikona fasādes dekoratīvais apmetums un krāsa. Kombinējot augstas kvalitātes silikona saistvielu ar funkcionālu pildvielu, tiem ir ne vien lieliskas izstrādes īpašības, bet tās arī nodrošina uzlabotu aizsardzību.

Intensīvas krāsas ar Baumit Pura

Intenzívne odtiene

Pareiza dziļo un intensīvo toņu izvēle siltinātai fasādei ir nopietns izaicinājums. Fasādes dekoratīvie apmetumi un Pura krāsas satur speciālus pigmentus „cool pigments” un nodrošina augstu krāsu noturību. Paredzēti tumšo fasāžu pareizai īstenošanai.

Profesionāļiem

Ja pievēršat uzmanību ne tikai funkcionalitātei un estētikai, bet arī cena ir svarīgs faktors Jūsu lēmumu pieņemšanā, tad izvēlieties no profesionālā fasāžu apmetumu un krāsu klāsta. Plašs sortiments jebkurai lietošanai, jaunām ēkām un renovācijai normālos apstākļos. Ir pieejami silikona, silikāta un akrila fasāžu apmetumi un krāsas.

Fasādes dekoratīvie apmetumi

Kombinējot dekoratīvo apmetumu Baumit CreativTop ar izteiksmīgiem dekoratīvajiem krāsojumiem, piemēram, Lasur, Metallic un Glitter, var iegūt neierobežotu faktūru daudzveidību jūsu fasādei. Esiet radoši un radiet idejas, kā apmest jebkuru konstrukciju. Rupji izlīdzināta, fakturēta, ar betona virsmas imitāciju, ar ķieģeļu rakstu, vai ideāli gluda... Iztēlei nav robežu.