Kādu fasādes apmetumu izvēlēties?
star_border

Ko izvēlēties - fasādes apmetumu vai fasādes krāsu?

Fasādes apmetums un fasādes krāsa ir jēdzieni, kurus samērā bieži jauc.

Fasādes dekoratīvie apmetumi ir plānkārtas pārklājumi, ko uzklāj grauda biezumā un kas ir ietonēti vēlamajā toni atbilstīgi toņu paletei. Tos uzklāj uz pamatnes ar tērauda ķelli grauda biezumā uz armējošās kārtas siltinātai fasādei vai uz nobrieduša kaļķa-cementa apmetuma. Fasādes krāsas un pārklājumi tiek izgatavoti konkrētā tonī, saskaņā ar toņu paleti. Tās uzklāj ar rullīti vai ar izsmidzināšanas metodi. Visbiežāk tās izmanto fasāžu atjaunošanai — kā jaunu pārklājumu, uzklājot uz izlīdzināta apmetuma vai atjaunota apmetuma.

Fasádna omietka
Fasádna farba

Premium fasādes

Ja pievēršat uzmanību ne tikai funkcionalitātei un estētikai, bet arī cena ir svarīgs faktors Jūsu lēmumu pieņemšanā, tad izvēlieties no profesionālā fasāžu apmetumu un krāsu klāsta. Plašs sortiments jebkurai lietošanai, jaunām ēkām un renovācijai normālos apstākļos. Ir pieejami silikona, silikāta un akrila fasāžu apmetumi un krāsas.

Pašattīrošu produktu sērija Baumit Nanopor

Fasādes apmetums un krāsa — ļoti izturīgi pret piesārņojumu un aizkavē fasādes apaugšanu ar aļģēm. Praksē pārbaudīta kvalitāte kopš 2007. gada. Pateicoties to mikroskopiski gludai virsmai un dabīgajām netīrumus un mikroorganismus atgrūdošajām īpašībām, fasāde ilgstoši paliek tīra.

Ļoti praktiski Baumit Star

Prémiová silikónová fasáda

Jaunas paaudzes silikona fasādes dekoratīvais apmetums un krāsa. Kombinējot augstas kvalitātes silikona saistvielu ar funkcionālu pildvielu, tiem ir ne vien lieliskas izstrādes īpašības, bet tās arī nodrošina uzlabotu aizsardzību.

Intensīvas krāsas ar Baumit Pura

Intenzívne odtiene

Pareiza dziļo un intensīvo toņu izvēle siltinātai fasādei ir nopietns izaicinājums. Fasādes dekoratīvie apmetumi un Pura krāsas satur speciālus pigmentus „cool pigments” un nodrošina augstu krāsu noturību. Paredzēti tumšo fasāžu pareizai īstenošanai.

Vairāk par šo tematu

Krāsu toņi

Bieži sastopama dilemma ir izvēlēties pareizu krāsu jūsu mājai. Apmeklējiet Baumit krāsu pasauli — meklējiet krāsas, izvēlaties īstās, kombinējiet tās.

Uzzināt vairāk
Farebné odtiene Baumit
Krāsu toņi

Bieži sastopama dilemma ir izvēlēties pareizu krāsu jūsu mājai. Apmeklējiet Baumit krāsu pasauli — meklējiet krāsas, izvēlaties īstās, kombinējiet tās.

Uzzināt vairāk
Fasádne štúdio
Fasāžu studija

Tonēts apmetums paraugiem. Aplūkojiet tos uz sienas vai ārsienas dienas gaismā. Aplūkojiet tos no dažādiem leņķiem.

Uzzināt vairāk
Kalkulators

Galu galā viss atduras pret aprēķiniem un cipariem. Pārbaudiet, cik daudz izmaksās jūsu projekts, veiciet aprēķinus.

Uzzināt vairāk

Profesionāļiem

If you put emphasis not only on functionality and aesthetics, but if the important factor in your decision making is the price, choose from the professional range of façade plasters and colours. A wide assortment for every use, new buildings and renovations under normal conditions. Silicone, silicate and acrylic facade plasters and paints are available.

Fasādes dekoratīvie apmetumi

Kombinējot dekoratīvo apmetumu Baumit CreativTop ar izteiksmīgiem dekoratīvajiem krāsojumiem, piemēram, Lasur, Metallic un Glitter, var iegūt neierobežotu faktūru daudzveidību jūsu fasādei. Esiet radoši un radiet idejas, kā apmest jebkuru konstrukciju. Rupji izlīdzināta, fakturēta, ar betona virsmas imitāciju, ar ķieģeļu rakstu, vai ideāli gluda... Iztēlei nav robežu.