Kā izvēlēties īsto fasādes krāsu?
star_border

Kā izvēlēties īsto fasādes krāsu?

Krāsas atrašana var būt vesels izaicinājums! Ieteikums - sāciet ar fasādes galvenās krāsas izvēli un pēc tam meklējiet papildu krāsas. Patiesībā, visur var atrast daudz iedvesmu, pietiek apstāties un paskatīties apkārt! Krāsas izvēli ietekmēs ne tikai vieta, kurā māja atradīsies, bet atceries, ka tai jābūt saskaņā arī ar jumta, logu un noteku krāsu.

Mūsu ieteikumi

  • Izvēlieties krāsu toņus, kas ir tradicionāli jūsu reģionam.
  • Izvairieties no pārmērīga metāliska spīduma un intensīviem toņiem. Ja krāsa neatbildīs ēkas funkcijai, tā būs mulsinoša.
  • Krāsas uz lielām namu ārsienām parasti izskatās gaišākas nekā uz nelielām virsmām. To ietekmē daudzi faktori, piemēram, gaisma, fasādes lielums, virsmas īpatnības.

Apsver iespēju izmantot papildu krāsas no vienas toņu grupas. Vienas krāsas toņi vienmēr izskatīsies ļoti stilīgi un harmoniski. Ja tevi nebiedē drosmīgas krāsas un vēlies fasādi atdzīvināt, izvēlies tumšus un dziļus krāsu toņus. Ļauj tiem parādīties uz detaļām un mazākām platībām, sniedzot īpašus akcentus!

Krāsu toņi

Krāsu toņi ir sadalītas astoņās pamata grupās — sākot no baltajiem toņiem, kam seko dzeltenie, brūnie, sarkanie utt., bet noslēdz īpaša neitrālo toņu grupa. Fasādes pamatkrāsai lieliski derēs neitrālie toņi. Tie fasādei piešķir gaišumu un dabisku izskatu.

Krāsa pēc iedvesmas

Mūsu klāstā ir pieejamas visas krāsas, kādas vien jūs varat iedomāties un ietērpt vārdos: ziloņkaula, šokolādes, vaniļas, smilšu un citas. Katrai iecienītajai krāsai jums būs pieejami četri toņu varianti, kā arī ieteicamās krāsu kombinācijas.

Krāsas pēc tendences

Vai vēlaties saņemti profesionālu arhitekta ieteikumu? Apmeklējiet sadaļu „Tendences” un izvēlieties krāsu toni saskaņā ar arhitekta ieteikumiem atkarībā no arhitektūras veida. Kombinējot krāsas, jūs varat būt radoši un rīkoties ar profesionālim raksturīgu pašpārliecinātību. Mēs jums piedāvāsim visas krāsas, materiālus un toņus, kas ļaus nodrošināt to savstarpēju saderību un saskaņu.

Tonis tuvplānā

Ja esi jau noskatījis kādu toni, atver zemāk esošo saiti, atlasi toni un toņu iedalījumu un apskati to tuvāk! Vari arī atrast Baumit alternatīvu citu ražotāju toņiem!

Pasapņojiet!

Cik daudz krāsu jūs zināt? Varbūt spējat nosaukt tās visas? Spēja atšķirt krāsas ir cilvēka acs spēja uztvert no virsmas atstaroto gaismu. Citi faktori, kā piemēram, gaismas avots, skata leņķis, platības lielums, virsmas faktūra, ir iemesls tam, kāpēc mēs dažkārt „vienu un to pašu” krāsu uztveram dažādi. Tāpēc jums krāsas savam namam ir jāizvēlas pārdomāti!