Kā izvēlēties īsto fasādes krāsu?
star_border

Kā izvēlēties īsto fasādes krāsu?

Start with selection of the main colour of the façade, and then look for supplementary colours. You can find many inspirations everywhere. It is enough to stop and look around. Selection of colour is affected not only by the setting but also by the colour of roof, windows and gutters.

Mūsu ieteikumi

  • Izvēlieties krāsu toņus, kas ir tradicionāli jūsu reģionam.
  • Izvairieties no pārmērīga metāliska spīduma un intensīviem toņiem. Ja krāsa neatbildīs ēkas funkcijai, tā būs mulsinoša.
  • Krāsas uz lielām namu ārsienām parasti izskatās gaišākas nekā uz nelielām virsmām. To ietekmē daudzi faktori, piemēram, gaisma, fasādes lielums, virsmas īpatnības.

Jūs varat izmantot papildu krāsas no vienas toņu grupas. Vienas krāsas toņi vienmēr izskatīsies ļoti stilīgi un harmoniski. Ja jūs nebiedē drosmīgas krāsas un jūs vēlaties fasādi atdzīvināt, izvēlaties tumšus un dziļus krāsu toņus. Ļaujiet tiem parādīties uz detaļām un mazākām platībām.

Krāsu toņi

Krāsu toņi ir sadalītas astoņās pamata grupās — sākot no baltajiem toņiem, kam seko dzeltenie, brūnie, sarkanie utt., bet noslēdz īpaša neitrālo toņu grupa. Fasādes pamatkrāsai lieliski derēs neitrālie toņi. Tie fasādei piešķir gaišumu un dabisku izskatu.

Krāsa pēc iedvesmas

Mūsu klāstā ir pieejamas visas krāsas, kādas vien jūs varat iedomāties un ietērpt vārdos: ziloņkaula, šokolādes, vaniļas, smilšu un citas. Katrai iecienītajai krāsai jums būs pieejami četri toņu varianti, kā arī ieteicamās krāsu kombinācijas.

Krāsas pēc tendences

Vai vēlaties saņemti profesionālu arhitekta ieteikumu? Apmeklējiet sadaļu „Tendences” un izvēlieties krāsu toni saskaņā ar arhitekta ieteikumiem atkarībā no arhitektūras veida. Kombinējot krāsas, jūs varat būt radoši un rīkoties ar profesionālim raksturīgu pašpārliecinātību. Mēs jums piedāvāsim visas krāsas, materiālus un toņus, kas ļaus nodrošināt to savstarpēju saderību un saskaņu.

Psiholoģija

Vai vēlaties pasapņot? Krāsu un dizaina eksperts un profesors Aksels Venss (Axel Venn) no Berlīnes dalīsies ar astoņiem psiholoģiskiem aspektiem saistībā ar krāsām. Par to, ka, piemēram, ka svaigas un modīgas krāsas ir īpaši piemērotas namiem pilsētās; ka katra ēkas fasāde sevī nes stāstu; ka tā piešķir zināmu raksturu kolonādēm un ielām. Izvēlieties īsto krāsu toni savai mājai!

Pasapņojiet!

Cik daudz krāsu jūs zināt? Varbūt spējat nosaukt tās visas? Spēja atšķirt krāsas ir cilvēka acs spēja uztvert no virsmas atstaroto gaismu. Citi faktori, kā piemēram, gaismas avots, skata leņķis, platības lielums, virsmas faktūra, ir iemesls tam, kāpēc mēs dažkārt „vienu un to pašu” krāsu uztveram dažādi. Tāpēc jums krāsas savam namam ir jāizvēlas pārdomāti?