Izmantot intensīvu toņu krāsas un apmetumus tagad ir daudz vienkāršāk!
star_border

Izmantot intensīvu toņu krāsas un apmetumus tagad ir daudz vienkāršāk!

Facade render Baumit PuraTop and facade paint PuraColor for intense and brilliant colour shades. High stability of colour shades is secured by connection of high-quality pigments and purely acrylate binding agent.

  • Visi krāsu toņi.
  • Intensīvas krāsas.
  • Auksto pigmentu „cool pigments” tehnoloģija.

Intensīvas krāsas.

Sýte odtiene Baumit Pura

Īpašā saistviela lieliski piesaista pigmentus, tādējādi garantējot augstu krāsu stabilitāti un pat īpaši balto Baumit Life 0019 toni. Kombinācijā ar vēsajiem pigmentiem „cool pigments”, tā uz siltinātām fasādēm ļauj izmantot tumšus toņus.

Labāka fasādes aizsardzība

Baumit fasādes apmetumi un krāsas nodrošina labāku aizsardzību pret aļģu radītu bioloģisko piesārņojumu. Pievienotās vielas ir jaunākās paaudzes risinājums Tās pievienotas mikrokapsulu veidā, no kurām nepārtraukti izdalās efektīvā viela, kura nerada negatīvu ietekmi uz vidi.

Speciālo pigmentu tehnoloģija „cool pigments” ļauj iegūt intensīvus toņus.

Speciālie pigmenti atstaro saules infrasarkano starojumu daudz labāk nekā parastie pigmenti, kas ievērojami samazina temperatūru uz fasādes virsmas, tajā pašā laikā samazinot pārkaršanas risku. Nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz siltināto fasāžu krāsu toņa izvēli. Brīvi izvēlieties savu iecienītāko toni no Baumit Life krāsu klāsta.