Izmantot intensīvu toņu krāsas un apmetumus tagad ir daudz vienkāršāk!
star_border

Izmantot intensīvu toņu krāsas un apmetumus tagad ir daudz vienkāršāk!

Fasādes apmetums Baumit PuraTop un fasādes krāsa PuraColor intensīviem un spožiem krāsu toņiem. Augstu krāsu toņu noturību nodrošina augstas kvalitātes pigmentu un akrilāta saistvielas savienojums.

  • Plaša krāsu toņu izvēle
  • Intensīvas krāsas
  • Auksto pigmentu „Cool Pigments” tehnoloģija

Intensīvas krāsas

Sýte odtiene Baumit Pura

Īpašā saistviela lieliski piesaista pigmentus, tādējādi garantējot augstu krāsu stabilitāti un pat īpaši balto Baumit Life 0019 toni. Kombinācijā ar vēsajiem pigmentiem „Cool Pigments”, tā uz siltinātām fasādēm ļauj izmantot arī tumšos toņus.

Labāka fasādes aizsardzība

Baumit fasādes apmetumi un krāsas nodrošina labāku aizsardzību pret aļģu radītu bioloģisko piesārņojumu. Pievienotās vielas ir jaunākās paaudzes risinājums Tās pievienotas mikrokapsulu veidā, no kurām nepārtraukti izdalās efektīvā viela, kura nerada negatīvu ietekmi uz vidi.

Īpašo pigmentu tehnoloģija „Cool Pigments” ļauj iegūt intensīvus toņus


Īpašie pigmenti atstaro saules infrasarkano starojumu daudz labāk nekā parastie pigmenti, kas ievērojami samazina temperatūru uz fasādes virsmas, tajā pašā laikā samazinot pārkaršanas risku. Nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz siltināto fasāžu krāsu toņa izvēli. Brīvi izvēlieties savu iecienītāko toni no Baumit Life krāsu klāsta.