Ģipša apmetumi — pat visprasīgākajiem interjeriem
star_border

Ģipša apmetumi — pat visprasīgākajiem interjeriem

Baumit Ratio ir augstas kvalitātes, mūsdienīgi ģipša mašīnapmetumi, ko piedāvā Baumit. Ideāli piemērots iekšdarbiem, kur nepieciešama lieliska izstrādājamība; papildu pievienoto vērtību sniegs sienu virsmu smalkais, gludais un mirdzošais izskats.


  • Viegli izstrādājami.
  • Nodrošina smalku un gludu sienu virsmu.
  • Kvalitāte par ļoti pieejamu cenu.

Ieguvumi būvniekiem un investoriem

Pateicoties to augstajai kvalitāte, labajām uzklāšanas īpašībām un gludajai virsmai Baumit Ratio apmetumi ir populāra profesionālu būvnieku izvēle mūsdienīgos nekustamā īpašuma projektos. 
Ģipša apmetumi ir piemēroti visiem telpu veidiem dzīvojamās un sabiedriskajās ēkās, tostarp virtuvēs un vannasistabās. Tie nav piemēroti vietām ar lielu mitruma slodzi.

Vnútorné sadrové omietky

Ģipša mašīnapmetumi

Tos Baumit piegādā maisos.

Baumit RatioGlatt L

Šis ģipša mašīnapmetums ir ļoti populārs pateicoties tā lieliskajām uzklāšanas īpašībām. Inovatīvs un viegls maisījums, kas ir viegli izstrādājams un paredzēts gludām sienām ar mirdzošu apdari.

Baumit RatioGlatt

Līderis starp ģipša mašīnapmetumiem. Šīs augstas kvalitātes, klasiskais ģipša apmetums ar spīdoši gludu virsmu ir daudzu apmierinātu lietotāju pārbaudīta izvēle daudzu gadu garumā.

Ar roku uzklājams ģipša apmetums

Šis apmetums ir piemērots nelielām platībām, ja tiek veikti renovācijas darbi vai logu nomaiņa. Piemērots arī lielāka biezuma apmetumam. Ar mirdzoši gludu virsmu; tiek piegādāts maisos.

Ručná sadrová omietka