Dekoratīvie apmetumi un pārklājumi  Baumit DesignLife
star_border

Dekoratīvie apmetumi un pārklājumi
Baumit DesignLife

  • Radoši, universāli un individuāli fasādes apdares risinājumi.
  • Neierobežotas dizaina risinājuma iespējas.
  • Dekoratīvais apmetums un efektīvas fasādes krāsas.

Vide ietekmē fasādi, tāpat kā fasāde ietekmē vidi! Kādu vēstījumu jūs vēlaties, lai jūsu fasāde paustu pārējai pasaulei? Ja meklējat īstos toņus un faktūras dekoratīvajam apmetumam, lūkojieties pēc iedvesmas attiecīgā nama tuvumā. Izvēlieties tādus toņus, kuri labi izskatīsies uz fasādes un harmoniski ierakstīsies apkārtējā vidē. Vēlaties atšķirties no citiem? Tādā gadījumā fasādes apmetumam izvēlieties neierastas krāsas vai faktūras. Ļaujieties fantāzijas lidojumam ar modelējamu apmetumu Baumit CreativTop.

Radoša un elastīga pieeja

Dekoratívna omietka

Modelējams dekoratīvais apmetums Baumit CreativTop ir universāls fasādes apmetums, kas ir ļoti viegli izstrādājams ar rokām vai mašīnu. Pateicoties tā daudzpusībai, to var izmantot kā nobeiguma segumu uz siltinātas fasādes, taču to vienlīdz labi var uzklāt arī uz veciem un jauniem minerāliem apmetumiem un klājumiem, uz betona un remonta apmetumiem. Baumit modelējamais apmetums ir pieejams ar sešām dažādām faktūrām, kuras ir iespējams savstarpēji kombinēt.

Individualitātes pieskāriens

Combination of stucco CreativTop with modelling features and decorative paints brings façade interpretation options that have not been anticipated till now. Metallic paint Baumit Metallic, glazing paint Baumit Lasur or transparent paint with spangles Baumit Glitter. Simple processing, good price, and effective results are guaranteed!

Orientācija uz rezultātu

Ar Baumit CreativTop modelējamo apmetumu un dekoratīvajiem pārklājumiem jums paveras neierobežotas iespējas izpaust savu radošumu un domas lidojumu. Šis dekoratīvais apmetums ir pieejams 758 krāsu toņos, kurus iespējams savā starpā radoši kombinēt. Rupji nolīdzinātas, ar birsti vai rullīti fakturētas, smalki porainas faktūras, kas atgādina betona virsmu vai pilnībā gludas virsmas — jums beidzot ir pieejams visplašākais oriģinālu faktūru klāsts.

Radošas faktūras - uzziniet visu svarīgāko informāciju!

Kreatívne fasády videá
Video pamācība - uzziniet visu svarīgāko informāciju!

Individuālas radošas tehniskas ar detalizētu izstrādes procesa aprakstu: smelieties iedvesmu un esiet radoši!

Noskatīties video
Prospekt_CreativTop
Pamācība par izstrādi

Piešķiriet fasādei individualitāti ar modelējamu dekoratīvo apmetumu Baumit CreativTop. Jūsu rīcībā būs 20 dažādas tehnikas ar unikālu rokrakstu.

Atvērt brošūru
Farebné odtiene
World of Life Colors

Apskatīt pieejamos toņus