Ātri žūstošas fasādes pateicoties struktūrai, kas līdzīga koraļļiem
star_border

Ātri žūstošas fasādes pateicoties struktūrai, kas līdzīga koraļļiem

Baumit StarTop Premium silikona fasādes apmetums un jaunās paaudzes StarColor krāsa — jaunbūvēm un renovējamām fasādēm. Kombinējot augstas kvalitātes silikona sveķus un inovatīvu pildvielu, Baumit iegūst unikālas īpašības ilgstošai fasādes aizsardzībai, kā arī plašākas krāsas toņu izvēles iespējas.

  • Drypor efekts
  • Netīrumus atgrūdoša virsma
  • Viegli uzklājams

Kā Drypor efekts aizsargā manu fasādi?

Drypor efekt

Baumit Star darbības princips balstās uz hidrofilām un hidrofobām īpašībām, kas samazina virsmas piesārņojumu. Hidrofilās īpašības mitrumam var likt izplatīties tā, ka pēc mitriem laika apstākļiem virsma var izžūt daudz ātrāk. Apmetuma hidrofobās īpašības nodrošina labu ūdens atgrūšanu, un tādējādi labu ūdens aizvadīšanu. Šo abu funkciju kombinācija nodrošina ātrāku virsmas nožūšanu, pateicoties hidrofilajām īpašībām un labāku izturību pret netīrumiem. StarTop ir daudz pakļāvīgāks un vieglāk uzklājams, jo tas veido ļoti vienmērīgu faktūra, ko viegli iegūt.

Paplašinātas silikona funkcijas spožākai fasādei!

Unikālā Baumit Star silikona apmetuma funkcionālā virsma ar Drypor efektu pasargā no mitruma, kā arī ierobežo aļģu un sēnīšu veidošanos uz fasādes. Šo aizsardzību uzlabo augsts īpašu piedevu saturs mikrokapsulu veidā, kuras pakāpeniski un lēni atbrīvo aktīvo vielu, neradot kaitīgu ietekmi uz vidi.

Viegli uzklājama fasādes aizsardzība

Vienkārša Baumit Startop apmetuma uzklāšana garantē lielisku rezultātu katrā no sešām piedāvātajām struktūrām - 1,5 K, 2K, 3K, 2R, 3R un  Startop smalkajam apmetumam. Ja izvēlēsieties StarColor, novērtēsiet tā vieglo izstrādājamību, kā arī iespēju uzklāt to mehāniski.

Vairāk par šo tematu

Fasádna omietka StarTop
World of Life Colors

Uzzināt vairāk
Farebný návrh fasády
BaumitLife ColorSearch

Uzzināt vairāk
Biela fasáda

Žilbinošs skaistums

Ja meklējat patiešām žilbinoši baltu fasādi, izvēlieties Startop apmetumu vai StarColor Life krāsā nr. 0019. Īpašais sastāvs un pigmenti padarīs toni vēl spīdīgāku, taču neatkarīgi no izvēlētā krāsu toņa skaista fasāde noteikti kalpos neticami ilgi.